Soru Xiaomi yapılması gereken ayarlar

• Konbuyu başlatan Üye silindi 265308
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 12
  • Görüntüleme 749
Ü

Üye silindi 265308

Guest
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 12.5.15
Telefon Modeli
Redmi note 10S
Bootloader Kilidi
Açık
Xiaomi telefonlarda yapılması-Silinmesi-Yüklenmesi gereken ayarlar-uygulamalar nelerdir?
emirhanyaglici

Moderatör tarafında düzenlendi:

rastalgun

This is the way
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
32
Oyla:

tıslayankedi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MIUI Destek
Cihazım
POCO X3 PRO
Meslek
ROM Geliştiricisi
Konular
36
root yapamam çünkü brick edilen cihaz testpointe girdi ve imei gitti 2 imei li ve artık root rom vs olmaz
Daha önce bende x3 nfc cihazda kendi yazılımsal hatamla hardbrick yaptım. kapağı söktüm, kısa devre yaparak edl ye alıp yetkili hesabıyla kingtool ile cihazı açmıştım. Ancak imei gitmemişti. Akabinde defalarca root rom vs yapmıştım. Sizin cihazda yazılımsal kayıt oluyor galiba. Qcn ve efs dosyalarınızı yedekleyip yapsanız sorun olması halinde geri yükleseniz olmuyor mu?

Oyla:
Ü

Üye silindi 265308

Guest
Daha önce bende x3 nfc cihazda kendi yazılımsal hatamla hardbrick yaptım. kapağı söktüm, kısa devre yaparak edl ye alıp yetkili hesabıyla kingtool ile cihazı açmıştım. Ancak imei gitmemişti. Akabinde defalarca root rom vs yapmıştım. Sizin cihazda yazılımsal kayıt oluyor galiba. Qcn ve efs dosyalarınızı yedekleyip yapsanız sorun olması halinde geri yükleseniz olmuyor mu?
Bildiğim kadarıyla mtklarda efs yedegi alinmiyor.ve bendede romda silinmemiş ti sadece test pointte silindi

Oyla:
Üst Alt