Haber Xiaomi watch s1 tanitildi özellikleri ve fiyatı

Xiaomi Watch S1 tanıtıldı: Kandaki oksijen seviyesi ölçümü, AMOLED ekran ve daha fazlası

Xiaomi'nin gerçekleştirdiği büyük etkinlikte bir de şirketin en yeni akıllı saati tanıtıldı. Xiaomi Watch S1, NFC, 470mAh batarya ve 117'den fazla spor modu desteği gibi özellikler sunuyor.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir


Xiaomi Watch S1 neler sunuyor​

Klasik bir saat gibi görünen Xiaomi Watch S1, paslanmaz çelik çerçeveyle çevrili 326PPI'ye sahip 1.43 inç büyüklüğünde AMOLED dokunmatik ekranla geliyor. Ekran, bir safir cam tabakası ile kaplı. Şirket saatte yer verilen AMOLED ekranın kullanıcıların, hareket halindeyken mesajları, gelen aramaları ve bildirimleri kontrol etmesini ve uygulamaları kullanmasını kolaylaştıracağını söylüyor.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir


Akıllı saat, toplamda 5 farklı kayış seçeneğiyle sunulacak ve silikon kayış seçeneği de olacak. Watch S1, 117'den fazla spor modunu destekliyor ve 5 ATM su direnci sunuyor.

Saat, uyku takibi ve kalp atış hızı ve kandaki oksijen seviyesi ölçümü yapabiliyor ve ayrıca, NFC'ye sahip. Cihazda, mikrofon ve hoparlör de bulunuyor. Pil ömrü detaylarında ise Xiaomi Watch S1, şirketin karma kullanım ve tek şarjla 12 güne kadar kullanılabileceğini söylediği 470 mAh pil bulunduruyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.


Kaynak:
 
Son düzenleme:
Üst Alt