Video Xiaomi ve Redmi MIUI telefonlardaki TÜM REKLAMLARI KALDIRMA

MTOLGA

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
M. TOLGA
Cihazım
MiPad264gb
Konular
22
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Gecenin 2 sinde "Kastım Rom"(Custom Rom) demeyi unuttuğum için kusura bakmayın :) Cihaz Redmi Note 8 Pro Yazılım MIUI10 V10.4.1.0.PGGMIXM Gelecek sürümlerde bu ayarların yerleri değişebilir veya kaldırılabilir veya ismi değişebilir.
Mi dosya yöneticisi için; 1.Mi dosya yöneticisini açın. 2.Sol üst köşedeki 3 çizgi olana basın. 3.Ayarlar 4.Hakkında 5.Öneriler i kapatın.
Güvenlik uygulaması için reklam kaldırma; 1.Güvenlik uygulamasını açın. 2.Sağ üst köşedeki ayarlar simgesine dokunun. 3.En alttaki Tavsiyeleri alın ı kapatın.
Reklam tanımlayıcıyı kapatmak için; 1.Ayarları açın. 2.Ek ayarlar 3.Gizlilik 4.Reklam servisleri 5.Reklam tanımlayıcıyı kullan ı kapatın.
Temizleyici için; 1.Güvenlik uygulamasını açın. 2.Sağ üst köşedeki ayarlar simgesine dokunun. 3.Temizleyici 4.Tavsiyeleri al ı kapatın.
İndirilenler uygulaması için; 1.İndirilenler uygulamasını açın. 2.Sağ üst köşedeki 3 nokta olana basın. 3.Ayarlar 4.Önerilen kaynaklar ı kapatın.
Müzik uygulaması için; 1.Müzik uygulamasına girin. 2.Sol üst köşedeki 3 çizgi olana basın. 3.Ayarlar 4.Gelişmiş ayarlar 5.Tavsiyeleri al ı kapatın.
Tarayıcı uygulaması için reklam kaldırma işlemi; 1.Tarayıcı uygulamasını açın. 2.Sağ alt taraftaki 3 çizgiye basın. 3.Ayarlar 4.Gizlilik & Güvenlik 5.Kişiselleştirilmiş Hizmetleri kapatın.
Tarayıcı uygulaması için en iyi siteler sıralaması reklamları kaldırma; 1.Tarayıcı uygulamasını açın. 2.Sağ alt taraftaki 3 çizgi olana basın. 3.Ayarlar 4.Gelişmiş 5.En iyi siteler sıralaması Tavsiyeleri al ı kapatın.

hür35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cilasun
Cihazım
red not 7
Konular
1
aynen dediğinizi yaptım sonucu görücez saolasın

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
Güzel ve açıklayıcı olmuş bilmeyen arkadaşlar için. Forumda bunun konusu mevcut gerçi ama sizin videolu yapmanız içeriğe olumlu etki etmiş.

Üst Alt