Yardım Xiaomi vacuum mop pro bağlantı sorunu

serkan_daglar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
serkan
Cihazım
mi vacuum ro
Konular
1
Vacuum mop pro robot süpürgemin bağlantısını yapamıyorum programı indirdim evde ki wifi ye android telefondan bağlanmaya çalışıyorum cihazı görüyor ama bağlantı yapılamıyor. yeni aldığım süpürgeyi atmak üzereyim yardımcı olabilecek var mı şimdiden teşekkürler.

neckay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NECATİ
Cihazım
Mİ 8
Konular
2
Vacuum mop pro robot süpürgemin bağlantısını yapamıyorum programı indirdim evde ki wifi ye android telefondan bağlanmaya çalışıyorum cihazı görüyor ama bağlantı yapılamıyor. yeni aldığım süpürgeyi atmak üzereyim yardımcı olabilecek var mı şimdiden teşekkürler.
Sorun nedir tam olarak yardımcı olayım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorun nedir tam olarak yardımcı olayım
Bağlantı sorunu ilk aklıma gelen bölgeyi çin yapman ki bu yanlış bölge Türkiye olacak !

Son düzenleme:
Oyla:

Manert

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi vacuum
Konular
0
Vacuum mop cihazının kurulumunu yapamıyorum. Telefona bağlanıyor ancak wifiye bağlanmıyor. Arkadaşımın modemin bağladığımızda ise bir sorun yok çalışıyor. Evimdeki modeme dizüstü pc, tv ler sorunsuz çalışıyor ancak süpürge bağlanması. Neden olabilir?

Oyla:

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Vacuum mop cihazının kurulumunu yapamıyorum. Telefona bağlanıyor ancak wifiye bağlanmıyor. Arkadaşımın modemin bağladığımızda ise bir sorun yok çalışıyor. Evimdeki modeme dizüstü pc, tv ler sorunsuz çalışıyor ancak süpürge bağlanması. Neden olabilir?

Robot süpürgeniz 2.4 ghz uyumludur sizin modeminizde muhtemelen 5 ghz açık kapatırsanız eşleştirip kullanabilirsiniz.

Oyla:

BETÜL YATAR

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
BH
Cihazım
XAOMİ Mİ ROBOT
Konular
0
Robot süpürgeniz 2.4 ghz uyumludur sizin modeminizde muhtemelen 5 ghz açık kapatırsanız eşleştirip kullanabilirsiniz.
PEKİ 5 GHZ E NASIL ALABİLİRİZ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

[/QUOTAYNI SORUNU BEN DE YAŞIYORUM

Oyla:

casibao

Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Oyla:

Erdo_10-

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Modem nasıl 2.4 ghz yapabilirim bende baglayamadimda

Oyla:

casibao

Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Modeminizin ara yüzüne gireceksiniz, genel ayarlar bölümünde 2.4 ghz kutu içersindeki tik işaretleyin kaydedin ve sayfadan çıkın
Modem ara yüzüne girmek için herhangi bir internet tarayıcısını 192.168.1.1 (bu adres modemden modeme değişiklik gösterebilir) girdiğinizde sizi kullanıcı adı ve şifre ekran karışılayacak. Bu kullanıcı adı ve şifreler modeminizin arkasında yazar, değiştirdiyseniz o şifreleri girmeniz gerekecek.

Oyla:
Üst Alt