Yardım Xiaomi Vacuum Mop 2in1 Essential haritalama hk.

Metatron

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İbrahim
Cihazım
SM-N950F
Konular
1
Merhaba Arkadaşlar ,

Birkaçgün önce Xiaomi Vacuum Mop 2in1 Essential aldım. Mi home uygulamasını kurup cihazı çalıştırdım önce kenarları süpür seçeneği ile evin haritasını çok güzel çıkardım ve kenarları süpür seçeneğini kapatıp genel temizliğe başlattığımda çıkardığım harita kayboldu. Uygulamanın ayarlar kısmında da haritayo kaydet diye bir seçenek bulunmuyor.

Bu cihazda kayıt özelliği yokmdur? Eğer kayıt özelliği yok ise cihazı kullanan arkadaşlar nası tavsiyeler verebilir tüm evi sorunsuz temizletmek için.

Şimdiden yorumlarınız için teşeklürler.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201201-205708_Mi Home.jpg
    Screenshot_20201201-205708_Mi Home.jpg
    206,9 KB · Görüntüleme: 11

neckay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NECATİ
Cihazım
Mİ 8
Konular
2
Merhaba Arkadaşlar ,

Birkaçgün önce Xiaomi Vacuum Mop 2in1 Essential aldım. Mi home uygulamasını kurup cihazı çalıştırdım önce kenarları süpür seçeneği ile evin haritasını çok güzel çıkardım ve kenarları süpür seçeneğini kapatıp genel temizliğe başlattığımda çıkardığım harita kayboldu. Uygulamanın ayarlar kısmında da haritayo kaydet diye bir seçenek bulunmuyor.

Bu cihazda kayıt özelliği yokmdur? Eğer kayıt özelliği yok ise cihazı kullanan arkadaşlar nası tavsiyeler verebilir tüm evi sorunsuz temizletmek için.

Şimdiden yorumlarınız için teşeklürler.
Maalesef bu modelde harita kaydetme ve sadece haritadan tek oda seçme gibi özellikler bulunmuyor. Mop pro modelinde mevcut bu özellik..

Üst Alt