İpucu Xiaomi USB sorunu çözümü

• Konbuyu başlatan kozmoz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 123
  • Görüntüleme 76K

vehbidalkiran

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
1
Cihazım
redmi note 4
Konular
0
Arkadaşlar ben twrp yükledim root yaptım ondan sonra bilgisayara bağladığımda görmedi sürücüler yüklü USB hata ayıklama açık USB diag mod enable yine de görmüyor telefonu

kozmoz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
15
Arkadaşlar ben twrp yükledim root yaptım ondan sonra bilgisayara bağladığımda görmedi sürücüler yüklü USB hata ayıklama açık USB diag mod enable yine de görmüyor telefonu
Burada ki adımları uygula sorun çözülür

By.zKn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
note 4x
Konular
1
Bende de gormuyor pc ye baglayinca sadece sarj oluyor. Burda ki dediklerinizi okudum ancak aygit yoneticisinde unlem isaretli bir sey yok gizli aygitlarda da cikmiyor, nasil gosterebilirim ? Root ve twrp yukledikten sonra boyle gormemeye basladi.

ilgazcirasi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilgazcirasi
Cihazım
Xiaomi mi 4
Konular
38
Bende de gormuyor pc ye baglayinca sadece sarj oluyor. Burda ki dediklerinizi okudum ancak aygit yoneticisinde unlem isaretli bir sey yok gizli aygitlarda da cikmiyor, nasil gosterebilirim ? Root ve twrp yukledikten sonra boyle gormemeye basladi.

driver Booster diye program var programı yükleyin bilgisayara, internet açıkken telefonu bilgisayara bağlayıp programı taratın, program yüklenecek sürücüleri gösterecektir, oradan mi telefon ya da mtk sürücü yazan sürücüyü güncelleyin, bir de böyle deneyin

unbekannt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
serkan
Cihazım
mi5prime
Konular
0
USB 2.0 a takmayı deneyin. Ben ancak öyle çözüm buldum

murat0636

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi6
Konular
1
Sorun mi6 telefonumda devam etmekte. İşletim sistemi windows 10 64 bit usb tanımıyor. İndirdiğim dosya 64 bit vs gibi bir hata veriyor...

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    117,2 KB · Görüntüleme: 155

snoxgamf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ben
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
8
Benim bilgisayar aygıtı görüyor fakat bir çok programda onu aygıt olarak görmüyor örneğin miui suite.Telefonum MI5 Prime ve güncel.Sizin vermiş olduğunuz yöntemde başka yöntemler de denedim fakat yine başarısız oldum.Amacım yanlışlıkla silinen telefon belleğini geri döndürebilmek ama okutamıyorum.Heralde root ile anca yapabilecem.Yardımcı olursanız sevinirim.Bu arada bilgisayar win10 64 bit güncel.

Mgxc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özer
Cihazım
Mİ5
Konular
3
Aygıt zaten güncel deyip güncellemeyi yapmıyor var mı bunun bi çözümü ?

edo35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
Benim bilgisayar aygıtı görüyor fakat bir çok programda onu aygıt olarak görmüyor örneğin miui suite.Telefonum MI5 Prime ve güncel.Sizin vermiş olduğunuz yöntemde başka yöntemler de denedim fakat yine başarısız oldum.Amacım yanlışlıkla silinen telefon belleğini geri döndürebilmek ama okutamıyorum.Heralde root ile anca yapabilecem.Yardımcı olursanız sevinirim.Bu arada bilgisayar win10 64 bit güncel.
Hocam miui suit android kitkat üstünde çalışmıyor

orunlu21

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ibrahim
Cihazım
s4
Konular
1
Göstermiş olduğunuz bütün yolları denedim yinede jarz oluyor gözüküyor dosyalara ulaşamıyorum . Tlf mi5s son güncelleme den sonra böyle oldu . Başka bir çözümü varmı ?

Üst Alt