Sohbet Xiaomi urunleri almayin aldirtmayin!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Aynen öyle aylar sonra Titanum OS'a geri döndüm gerçekten böyle bir rom yok. MIUI'da batarya titanum'dan sonra resmen çöp gibi geliyor. %97 şarjla 50dk ekran süresi aldım. MIUI'da olsam %87 de 1 saati zor görüyordum. PUBG filan da ısınma olmuyor. MIUI'da çok ısınıyordu.
Çinliler yazılım işini beceremiyor hocam ya miui emui gibi arayüzlerle boşa kürek çekiyolar. İşlemci amerikaya ait yazılım çine ait olunca olmuyor. Çin en iyi bildiği işi yapsın sadece donanımı üretsin:D
Keşke tüm markalar vazgeçse bu işten iOS gibi ekosistem oluşturulsa tek bir arayüz üzerinden android tarafında ama nerdee.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Çinliler yazılım işini beceremiyor hocam ya miui emui gibi arayüzlerle boşa kürek çekiyolar. İşlemci amerikaya ait yazılım çine ait olunca olmuyor. Çin en iyi bildiği işi yapsın sadece donanımı üretsin:D
Keşke tüm markalar vazgeçse bu işten iOS gibi ekosistem oluşturulsa tek bir arayüz üzerinden android tarafında ama nerdee.
Keşke hocam öyle olsa valla çok daha iyi olur telefonlar. Android 11 şu konsept videodaki gibi gelse off tadından yenmez AOSPlar valla.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Reaxionreis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Web Geliştiricisi
Konular
9
Hocam nedense miui 'a alışınca emui gibi arayüzleri kullanamıyorumhaha--haha--

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
Xiaomi mi8 lite telefonum ve airdots pro kulakligim var mi8litei ocak 2019 ayinda aldim ve suan 5 yillik samsung telefonla ayni performansi veriyor airdotsa gelecek olursak subat ayinda aldim pandemiden dolayi 2 ay falan kullanmadim 1 aydir kullaniyorum sol tarafin sesi bozuldu cidden neden ucuz oldugunu herkese belli ediyor bir daha asla xiaomi urunu almayacagim aldirtmayacagim.

Xiaomi mi8 lite telefonum ve airdots pro kulakligim var (nokta) mi8(boşluk)lite(kesme işareti)i ocak 2019 ayinda (ocak 2019 da olabilir mesela, ocak 2019 ayında nedir :) )aldim ve su(boşluk)an 5 yillik samsung telefonla ayni performansi veriyor (nokta)airdotsa gelecek olursak subat ayinda aldim (nokta)pandemiden dolayi 2 ay falan kullanmadim(nokta)(pandemi sebebiyle neden kulaklık kullanılmaz, yerine maske mi kullandınız) 1 aydir kullaniyorum (nokta) sol tarafin sesi bozuldu (nokta)cidden neden ucuz oldugunu herkese belli ediyor(nokta) bir daha asla xiaomi urunu almayacagim(virgül) aldirtmayacagim.

Sizin fikrinize güveniyorum ve bir daha bende kimseye bu markadan ürün aldırmayacağım.

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19

Caner19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Xiaomi mi8 lite telefonum ve airdots pro kulakligim var (nokta) mi8(boşluk)lite(kesme işareti)i ocak 2019 ayinda (ocak 2019 da olabilir mesela, ocak 2019 ayında nedir :) )aldim ve su(boşluk)an 5 yillik samsung telefonla ayni performansi veriyor (nokta)airdotsa gelecek olursak subat ayinda aldim (nokta)pandemiden dolayi 2 ay falan kullanmadim(nokta)(pandemi sebebiyle neden kulaklık kullanılmaz, yerine maske mi kullandınız) 1 aydir kullaniyorum (nokta) sol tarafin sesi bozuldu (nokta)cidden neden ucuz oldugunu herkese belli ediyor(nokta) bir daha asla xiaomi urunu almayacagim(virgül) aldirtmayacagim.

Sizin fikrinize güveniyorum ve bir daha bende kimseye bu markadan ürün aldırmayacağım.
Ne yazmaya ne anlatmaya çalıştınız burada bende konudan çok sizin mesajda takılı kaldım :)

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Hadi forumu terk ediyoruz,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt