Yardım Xiaomi Unlock Hatasi

Loyul

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rustem
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Stable 10.0.4.0
Telefon Modeli
Xiaomi Redmi 5 plus
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba
Benim telefonumda mi kilidi açıktı (daha önceden açmıştım ).3-4 gün açık kaldıktan sonra developer romunu denemeye karar verdim.Redmi 5 plus için developer modunu adresinden indirdim telefonun ayarlar>telefon hakkinda>sistem guncelleme kismidan>güncelleme paketini seç deyip romu kurdum.Kurulumdan sonra mi kilidinin kapandığını fark ettim ve bilgisayardan mi flash unlockla kilidi açmak istediğimde fotoğrafta gördüğünüz hatayı aldim.Developer romundan kaynakli olduğunu düşündüm.Bu yüzden tekrar global miu sürümünü indirdim ayni yontemle telefonu eski surumune geri dondurdum.Bilgisayardan mi fash unlockla denedim yine aynı hata.
Not: Fotoğrafda ki Çince yazının translatesi şöyle :
Telefon belirtilen süre boyunca kullanilmamış ve kilidi açılmamıştır.
Ben bu işden bir şey anlamadım siz yardım edermisiniz lutfen ? sorunu nasıl çöze bilirim ?

Ekli dosyalar

• BaRMPD.jpg
    BaRMPD.jpg
    27,8 KB · Görüntüleme: 34

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Bl kilidi normal şartlarda güncelleme yaparken kapanmamalı. Miflash aracılığı ile "clean all and lock" seçeneğini seçerek fastboot romu kurarsanız bl tekrar kapanır. Daha önce açık olduğundan kesin olarak emin misiniz? veya şuan kapalı olduğunu nereden anladınız?

Oyla:

Loyul

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rustem
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bl kilidi normal şartlarda güncelleme yaparken kapanmamalı. Miflash aracılığı ile "clean all and lock" seçeneğini seçerek fastboot romu kurarsanız bl tekrar kapanır. Daha önce açık olduğundan kesin olarak emin misiniz? veya şuan kapalı olduğunu nereden anladınız?
Aynen neden kapandı bende anlamadım.Mi flashla kurmadım telefonun ayarlarından yaptım
Evet eminim telefonu yeniden başlattığım zaman mi logosunun altında unlocked yazıyordu aynı zamanda geliştirici seçeneklerinden mi kilidine baktığım zaman açık olduğunu görmüştüm.
Şuan bu cihaz kilitli yaziyor,yeniden başlattığım zamanda hiç bir yazı yok.
Diyelim ki kapandı peki neden mi unlcok tool da kaç saat sonra açılacağını yazmıyor ?
Sadece çince bi yazı var.

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Bu konuya ben ilk defa denk geliyorum.. Bilen bir arkadaşımız çıkarsa, yorum yapacaktır hocam..

Oyla:

orhan29

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
3
aynı hata bendede var cihaz Mi6, ne zaman ve nasıl açılacak heryeri taradım hiçbir cevap bulamadım.

Oyla:
Üst Alt