Xiaomi Türkiye

bugra333

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra
Cihazım
OnePlus 7T
Meslek
Elektronik Müh.
Konular
12
Arkadaşlar uzun zamandır bekliyorum fakat hala bir bilgi vs edinemedim pek araştırmama rağmen xiaomi türkiye'ye ne zaman gelecek bilgisi olan var mı? şuan halihazırda bildiğim kadarıyla maslakta ofisleri var. Hugo barra 2014 sonunda tr ye giriş yapacaklarını söylemişti şuan 2015 sonuna doğru gidiyoruz acaba bu yıl gelecek mi ?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
bugra333' Alıntı:
Arkadaşlar uzun zamandır bekliyorum fakat hala bir bilgi vs edinemedim pek araştırmama rağmen xiaomi türkiye'ye ne zaman gelecek bilgisi olan var mı? şuan halihazırda bildiğim kadarıyla maslakta ofisleri var. Hugo barra 2014 sonunda tr ye giriş yapacaklarını söylemişti şuan 2015 sonuna doğru gidiyoruz acaba bu yıl gelecek mi ?
Bu sene önce Brezilya'ya girecekler. Ancak henüz diğer ülkelerde herşeyi tamamen yerine oturtamadıkları için neredeyse yılın yarısına geldiğimiz halde henüz girmeye bile teşebbüs edemediler. Brezilya'ya da herşeyi yoluna koyduktan sonra sırada ya Türkiye yada Rusya olacak. Türkiye olursa belki yıl sonuna doğru gelebilirler. Rusya olursa seneye bu zamanlar belki.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Üst Alt