Yardım xiaomi telefon öneri

yusufle

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ysf
Cihazım
yok
Konular
26
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
xiaomi
Telefon Modeli
xiaomi
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Dostlar xiaomi 2. el telefon alacağım hangisini önerirsiniz bütçe max 4500

2. el satım sitelerinden alıcam güvenilirmidir bir sorunla karışılaşırmıyım? Benim aklımdaki mi 10t pro

Berkebeys

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Haktan Berke
Cihazım
Note 9S
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
8
Hocam ben ikinci el telefon almak istersem almadan önce gözümle görmem lazım. Batarya sağlığı ne durumda.. Kamera performansında herhangi bir sıkıntı var mı? Hoparlör ve avize tarafından ses kalitesi nasıl? Arama ve bağlantı durumu nasıl? İmei numarası Türkiye kayıtlı mı?... Bazı cihazlar yurtdışından açık kutu getirilip 0 ayarına getiriyorlar ve ucuza telefon alanlar ben 0 yurtdışı aldım diye seviniyor. Arkadaşım 0 yurtdışı diye aldığı iphone 11 in batarya sağlığı yüzde 80 çıktı ve adamlar swap yapmışlar. Tabi ki bunu alıcılara da söylemiyorlar. Kısacası ben bu olaylardan dolayı 2.el ürün yerine sıfır almayı tercih ediyorum. Paramla rezil olmak istemiyorum. Kısacası verdiğiniz karardan siz sorumlusunuz. Başınıza bir şey gelmesi durumundaki forumdaki kişiler sorumlu değiller.

Oyla:

yusufle

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ysf
Cihazım
yok
Konular
26
Hocam ben ikinci el telefon almak istersem almadan önce gözümle görmem lazım. Batarya sağlığı ne durumda.. Kamera performansında herhangi bir sıkıntı var mı? Hoparlör ve avize tarafından ses kalitesi nasıl? Arama ve bağlantı durumu nasıl? İmei numarası Türkiye kayıtlı mı?... Bazı cihazlar yurtdışından açık kutu getirilip 0 ayarına getiriyorlar ve ucuza telefon alanlar ben 0 yurtdışı aldım diye seviniyor. Arkadaşım 0 yurtdışı diye aldığı iphone 11 in batarya sağlığı yüzde 80 çıktı ve adamlar swap yapmışlar. Tabi ki bunu alıcılara da söylemiyorlar. Kısacası ben bu olaylardan dolayı 2.el ürün yerine sıfır almayı tercih ediyorum. Paramla rezil olmak istemiyorum. Kısacası verdiğiniz karardan siz sorumlusunuz. AmaBaşınıza bir şey gelmesi durumundaki forumdaki kişiler sorumlu değiller.
Bu telefonlar sorunsuz çalışıyor ama orjinali il aynı performansı sağlıyor

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular