Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7

güneyli16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
mi not 3
Konular
0
selamın aleyküm mi not 3 telefonum uzun zamandır arka kamera arızası vardı beni pek etkilemiyordu batarya da yavaş yavaş ömrünü dolduruyordu(tam dolmadan şarjdan aldım tam bitirmeden şarja takmadım 10 dk şarj ettim )en son dün kullanıyordum ekranı kapattım masaya koydum bir daha açılmadı ilk şarja taktığımda şarj olduğunu gösteren sağ üst taraftaki ışık yanıyordu ama sonra oda söndü . bilgisayara bağladığımda donanım bağlama sesi geliyor pcden bağlıyken ses açma ve power tuşuna bastığımda yine donanım ayırma ve bağlama sesleri geliyor pcden ama telefonda bir tepki yok tamir olma ihtimali varmıdır acaba yoksa yeni cihaz aramaya başlayayım diyorum NOT:cihazımdan çok memnundum :(

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
selamın aleyküm mi not 3 telefonum uzun zamandır arka kamera arızası vardı beni pek etkilemiyordu batarya da yavaş yavaş ömrünü dolduruyordu(tam dolmadan şarjdan aldım tam bitirmeden şarja takmadım 10 dk şarj ettim )en son dün kullanıyordum ekranı kapattım masaya koydum bir daha açılmadı ilk şarja taktığımda şarj olduğunu gösteren sağ üst taraftaki ışık yanıyordu ama sonra oda söndü . bilgisayara bağladığımda donanım bağlama sesi geliyor pcden bağlıyken ses açma ve power tuşuna bastığımda yine donanım ayırma ve bağlama sesleri geliyor pcden ama telefonda bir tepki yok tamir olma ihtimali varmıdır acaba yoksa yeni cihaz aramaya başlayayım diyorum NOT:cihazımdan çok memnundum :(
Yeni cihaz bakın. Xiaomi eski modeller ansızın kapanıp açılmadıysa sorun emmc arızası. Tamirinede pek rastlamadık.

abdülrezzak.kavra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdülrezzak
Cihazım
Mı 8 Lite
Konular
10
Merhaba iyi günler elimde 1 adet yurtdışı cihazı redmi note10 Pro var cihaz güncelleme sonrası çöktü bootloader kilidi de kapalı bunu düzeltebilme imkanımız varmı ? Ücreti ne kadar a maal olur

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhaba iyi günler elimde 1 adet yurtdışı cihazı redmi note10 Pro var cihaz güncelleme sonrası çöktü bootloader kilidi de kapalı bunu düzeltebilme imkanımız varmı ? Ücreti ne kadar a maal olur
özel mesaj ile bilgi verildi

erkan0044

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erkan
Cihazım
Poco X3
Konular
0
Merhabalar ıme için ücretimiz nedir ?

ugur65

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uğur
Cihazım
mix3
Konular
1
Note 10s kapandı ve hiçbir tepki vermiyor çözümü var mıdır?

Snowhound1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cengiz deniz
Cihazım
REDMİ Mİ 11LİTE
Meslek
YAZILIM
Konular
2