Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
hocam bir önceki iletimde bahsettiğim telefonum, hücre beklemede pili çok tüketiyor. uçak moduna almam bile değiştirmiyor. sadece telefonu kapatırsam sonuç değişiyor. bu sorun da ROM kaynaklı mı acaba?

noyadean

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şeyhmus
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2
hocam merhaba, elimde redmi note 10 mevcut. çift sim imei atılmış durumda. telefon güncelleme yaptı ve "nv data is corrupted" diye hata alıyorum şuan.
bunun bir çözümü var mı? sanırım direnç ile imei atılmış. bir de bootloader kilidi de kapalı.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
hocam merhaba, elimde redmi note 10 mevcut. çift sim imei atılmış durumda. telefon güncelleme yaptı ve "nv data is corrupted" diye hata alıyorum şuan.
bunun bir çözümü var mı? sanırım direnç ile imei atılmış. bir de bootloader kilidi de kapalı.
Özel mesaj ile bilgi veriyorum.

mertberkmb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
2
Merhaba iyi günler. Cihazım mi 10t lite imei atılı durumda. Cihazımı güncellemeleri alabilecek şekilde kullanmak istiyorum. Uzaktan destekle çözülebilir mi ?

Kraltes99

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Rn9s
Konular
22
merhaba, curtana cihazımda sanırım hayalet ekran ve birkaç sorun daha mevcut. Bilgi alabilir miyim?

Gokhannn333

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi note 3
Konular
6
note 10s çift imei repair ücreti nedir?

tolga1065

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Redmi 10s
Konular
0
Merhaba hayırlı günler, hayırlı işler redmi 10s telefonuma çift sim IMEI atılmıştı. 3 aydır sorunsuz kullanıyordum. Dün mesaj geldi yasal uyarı telefonunuz kapanecaktır diye baktım imeiler silinmiş orjinal imeileri geri gelmiş. Güncelleme vs. Hiç birşey yapmadım. Sormak istediğim bu telefona çift sim repair yapılıyor mu? Ve şuanda ne yapmam lazım yardımcı olursanız çok sevinirim.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhaba hayırlı günler, hayırlı işler redmi 10s telefonuma çift sim IMEI atılmıştı. 3 aydır sorunsuz kullanıyordum. Dün mesaj geldi yasal uyarı telefonunuz kapanecaktır diye baktım imeiler silinmiş orjinal imeileri geri gelmiş. Güncelleme vs. Hiç birşey yapmadım. Sormak istediğim bu telefona çift sim repair yapılıyor mu? Ve şuanda ne yapmam lazım yardımcı olursanız çok sevinirim.
çift böyle olur güncelleme ve sıfırlamada gider. Sorunsuz olan ise tek olmasıdır..

tolga1065

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Redmi 10s
Konular
0
çift böyle olur güncelleme ve sıfırlamada gider. Sorunsuz olan ise tek olmasıdır..
Teşekkür ederim şimdi tekrar mı IMEI attırmam gerekli? Birde uzaktan siz atabiliyor musunuz? Ücreti nedir acaba

Üst Alt