Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

MİZANTROP

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
asdsad
Cihazım
asdsadsad
Konular
0
hocam merhaba. mi max 3 cihazıma aldıktan sonra kapanma mesajı geldi ve herhangi bir telefoncuda imei attırdım. fakat o günden sonra şarj oranı belirgin şekilde düştü. bir alakası var mı yoksa psikolojik mi sizce ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
hocam merhaba. mi max 3 cihazıma aldıktan sonra kapanma mesajı geldi ve herhangi bir telefoncuda imei attırdım. fakat o günden sonra şarj oranı belirgin şekilde düştü. bir alakası var mı yoksa psikolojik mi sizce ?
yani o modelde repair den kaynaklı çok sorun olacağını sanmıyorum ama yinede olabilir çok fark varsa yeniden işlem yapılabilir..

zoeken

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T
Konular
0
Samsung S6 Edge var hocam FRP de kalmış samsung accountdan dolayı buna bir şeyler yapabilir misiniz?

onur57

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
mi a1
Konular
2
Merhaba telefonum mi a1 mi logosunda kalıyor daha ileri gitmiyor. Format felande atamıyorum rom atarkende hata veriyor. Yapılabilir mi? Ve ücreti aşağı yukarı ne kadar olur?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhaba telefonum mi a1 mi logosunda kalıyor daha ileri gitmiyor. Format felande atamıyorum rom atarkende hata veriyor. Yapılabilir mi? Ve ücreti aşağı yukarı ne kadar olur?
malesef. emmc arızası. bizde tamiri mevcut değil..

yiho11

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yiho
Cihazım
mi9t
Konular
0
Merhabalar. Cihazım Mİ9T Teknosa dan aldım garantisi 1 ay önce bitti. Mi 9T Global Stable Beta V12.1.4.0.RFJMIXM sürümüne manuel olarak güncelledim. güncelleme bittikten sonra telefonu yeniden başlattım açılmadı. Mİ logosunda kaldı. fastboot açılmıyor ve cihazı bilgisayar görmüyor. bootlader kilidi açık. mesajınızı bekliyorum. iyi çalışmalar dilerim..

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhabalar. Cihazım Mİ9T Teknosa dan aldım garantisi 1 ay önce bitti. Mi 9T Global Stable Beta V12.1.4.0.RFJMIXM sürümüne manuel olarak güncelledim. güncelleme bittikten sonra telefonu yeniden başlattım açılmadı. Mİ logosunda kaldı. fastboot açılmıyor ve cihazı bilgisayar görmüyor. bootlader kilidi açık. mesajınızı bekliyorum. iyi çalışmalar dilerim..
özel Mesaj ile cevap verildi..

newbie_83

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ben
Cihazım
Mi 6 128gb
Konular
0
Merhaba
Mi 6 telefonda şebeke bağlantı düşme sorunu yaşamaktayım. Telefondan dış arama yapmaya başlayınca şebeke gücü 4 ten sıfıra inip operatör barları düşüyor. Bazen konuşurken diğer taraf beni duymadığını söylüyor. Kapatıp açınca düzeldi ama sorun devam ediyor.Türk Telekom merkezi ilçede internet ve bağlantı hız sorunu yaşıyorum. (4.5G Açık ) Defalarca fabrika ayarlarına sıfırlama & Rom indirme yüklemesini yaptım. Turk telekon tarafı bizde sorun yok diyorlar.
Çarşı meydanda harita navigasyonu bile rota bulmada zorlanıyor. İnternet bağlantısı hatası veriyor ama 15gb internetim var. Mi 6 da bu sorunlar klasikmi

Telefon özellikleri
Mi 6
RAM : 6GB
HAFIZA: 128GB
MODEL: MCE16

Sürüm : MIUI Global 11.0.6(PCAMIXM)
Android Sürüm : 9PKQ1.1190118.001
Ana Bant Sürümü : AT20_0307_2024_3754711
Çekirdek Sürüm : 4.4.153-perf+
Tercih edilen Ağ: LTE/TD-SCDMA/UMTS

clubsamata

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bayx
Cihazım
xiomi mi t10pro
Konular
3
Merhabalar Yurt disi Xiaomi mi 10t pro imei atiliyormu ?? atiliyorsa nasil bir yol izelememiz gerekiyor
simdiden tskler..

Üst Alt