Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
merhabalar mi 12 pro blok silme sonrası restart yaptıktan sonra sürekli restart yiyiyor. yeni romlar yükledim ama değişen bir şey olmadı. ne yapabilirsiniz?
bu cihazda direnç değişimi gerekli yapıldı mı?

resimkulubu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
özgür
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
bu cihazda direnç değişimi gerekli yapıldı mı?
hayır yapılmadı. hatta kilidi açık idi ama atılan rom sonrası bu sefer de fastboot mode da kaldı. bu yüzden test point gerekti , onu da yaptım yazılım atıldı ama yine reset yemeye devam ediyor.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
hayır yapılmadı. hatta kilidi açık idi ama atılan rom sonrası bu sefer de fastboot mode da kaldı. bu yüzden test point gerekti , onu da yaptım yazılım atıldı ama yine reset yemeye devam ediyor.
direnç işlemi yapılmadan efs silindiyse o cihaz şuanda açılmaz. Tamire buradan başlanmalı yaşadığınız yerde araştırın.

ci021

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cihat
Cihazım
redmi4
Konular
4
note 13 pro 5g aldım snapdragon işlemcili. bu dirençlerin çeşitleri varmış heralde kaç çeşit direnc var hangisini yaptırmalıyız? aradaki farklar nelerdir acaba? ayrıca hindistan rom mu en mantıklısı bu cihazlarda?

MÜŞAVİR

S.M.M.M.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Y
Cihazım
POCO M3 4/64
Meslek
SMMM
Konular
36
H.kadioglu üstat merhaba, poco M3 4/64 yurtdışı cihazım var, IMEI sebebiyle güncelleme yapamıyorum, eskiden olsa twrp vs. ilgim dahilindeydi ama yıllardır bu işleri bıraktım. Telefon Android 10 ve mıuı 12.0.11 global sürümde kaldı. Kablosuz android auto için android 11 e geçmem lazım, Ankara da bu işi yaptırabileceğim bir tanıdığınız var mı?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
H.kadioglu üstat merhaba, poco M3 4/64 yurtdışı cihazım var, IMEI sebebiyle güncelleme yapamıyorum, eskiden olsa twrp vs. ilgim dahilindeydi ama yıllardır bu işleri bıraktım. Telefon Android 10 ve mıuı 12.0.11 global sürümde kaldı. Kablosuz android auto için android 11 e geçmem lazım, Ankara da bu işi yaptırabileceğim bir tanıdığınız var mı?
biz hallederiz ama bu cihaz 12 nin üstünde ses sorunu veriyor

Üst Alt