Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

number0ne

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Redmi Note 12
Konular
0
Redmi NOte 12 Pro İMei işlemi yapılmadı.
Cihaz kayıtsız ama süresi daha var. Telefon çekiyor görünüyor ama aramada sorun çıkarıyor. Şebeke problemli.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Redmi NOte 12 Pro İMei işlemi yapılmadı.
Cihaz kayıtsız ama süresi daha var. Telefon çekiyor görünüyor ama aramada sorun çıkarıyor. Şebeke problemli.
donanımsal sorun vardır. sıfırlayın düzelmez ise donanımsaldır..

number0ne

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Redmi Note 12
Konular
0
donanımsal sorun vardır. sıfırlayın düzelmez ise donanımsaldır..
Sıfırladım düzelmedi. Fakat şöyle bir sorun var, Cihazın arka kapağındaki etikette Model No: 22101316C yazarken Yazılımda model 22101316I yazılı bundan olabilir mi. Modem dosyasında sorun olabilir mi.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Sıfırladım düzelmedi. Fakat şöyle bir sorun var, Cihazın arka kapağındaki etikette Model No: 22101316C yazarken Yazılımda model 22101316I yazılı bundan olabilir mi. Modem dosyasında sorun olabilir mi.
hayır

resigned

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
mi6
Konular
0
İyi günler,
Xiaomi Mi 6 telefonum, dün kendi kendine kapanıp açıldı defalarca. Sonra MI yazısı geldi, açılmıyor. Güç tuşuna ve ses artırma tuşuna basarak açmaya çalışıyorum ama; ya yazı geliyor ya da penguen resmi geliyor, açılmıyor. Bir kaç tamirciye sordum, yazılım yüklenmesi gerekiyor, dediler. Sorun şu ki, içinde annemin ve babamın fotoğrafları vardı. Yazılım yüklenince hepsi silinecek. Yazılım yüklemeden açmanın bir yolu yok mudur?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
İyi günler,
Xiaomi Mi 6 telefonum, dün kendi kendine kapanıp açıldı defalarca. Sonra MI yazısı geldi, açılmıyor. Güç tuşuna ve ses artırma tuşuna basarak açmaya çalışıyorum ama; ya yazı geliyor ya da penguen resmi geliyor, açılmıyor. Bir kaç tamirciye sordum, yazılım yüklenmesi gerekiyor, dediler. Sorun şu ki, içinde annemin ve babamın fotoğrafları vardı. Yazılım yüklenince hepsi silinecek. Yazılım yüklemeden açmanın bir yolu yok mudur?
emmc arızası yazılımda yüklenmez cihazda açılmaz. fotolarda kurtulmaz. Bizde tamiri yok. yapan bir yerede rastlamadım. iyi forumlar..

th3uzm4n

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi note 11SE
Meslek
Doğalgaz
Konular
0
İyi günler,
Benimde 9s'de aynı sorun olmustu yazılım yüklenecek dediler tamam dedim verdim telefoncuya 3 gün uğraşmışlar telefon acılınca 2 saat sonra tekrar eski haline dönüyormus yapamadılar bir türlü en son yeni telefon almak zorunda kaldım .

Düzeltme : Telefonuma ROOT attıktan 7-8 ay sonra oldu bu sorun root ile alakası var mı yok mu bilmiyorum bunu da eklemek istedim.

Üst Alt