Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

prplrd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
onur
Cihazım
mi max 2
Konular
1
Özel msj ile bilgi verildi
Hocam merhaba, eu rom yüklü note 9 pro cihazıma global rom yüklemek istedim. mi flashtool ile romu flaşladım. ama clean and lock seçili kalmış. Telefon da kaçak. Bl kilidi açarsam imei uçar mı acaba?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Hocam merhaba, eu rom yüklü note 9 pro cihazıma global rom yüklemek istedim. mi flashtool ile romu flaşladım. ama clean and lock seçili kalmış. Telefon da kaçak. Bl kilidi açarsam imei uçar mı acaba?
hayır. Zaten uçsa bile başka çözümünüz yok mecburen açacaksınız..

mustafa1213123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
redmi note 9
Konular
0
Redmi note 9 (merlin) cihaza twrp atmaya çalışırken brick oldu recovery veya fastboot geçmiyor sürekli olarak yeniden başlıyor dm den ulaşabilirsen sevinirim size yazamıyorum.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Redmi note 9 (merlin) cihaza twrp atmaya çalışırken brick oldu recovery veya fastboot geçmiyor sürekli olarak yeniden başlıyor dm den ulaşabilirsen sevinirim size yazamıyorum.
özel mesaj ile bilgi verildi.

ardanisa27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
orta
Cihazım
note 4
Konular
4
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Selam aleyküm usta note 8 pro telefon var bizim çocuk kullanıyor satıp farklı model alacaktık bir arkadaş ile anlaştık hesaptan çıkıp verecektim çıkış şifresini girdim bekletti çıkış yapmadı reset yaptık şimdide farklı bir mi hesabı çıkıyor kullandığımız hesap ve ekrana gelen hesap resmini ekledim ne yapılabilir

Ekli dosyalar

• IMG-20220828-WA0006.jpg
    IMG-20220828-WA0006.jpg
    129,1 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG-20220828-WA0005.jpg
    IMG-20220828-WA0005.jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 10

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Selam aleyküm usta note 8 pro telefon var bizim çocuk kullanıyor satıp farklı model alacaktık bir arkadaş ile anlaştık hesaptan çıkıp verecektim çıkış şifresini girdim bekletti çıkış yapmadı reset yaptık şimdide farklı bir mi hesabı çıkıyor kullandığımız hesap ve ekrana gelen hesap resmini ekledim ne yapılabilir
özel mesaj ile bilgi verildi..

sumunu1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
xiaomi mi 11
Konular
1
merhaba

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 256 gb yurtdışından getirilen telefona ne yapılması gerekir? kiminle iletişime geçeceğiz? teşekkürler.​

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8

snp5734

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin
Cihazım
Lg g3 stylus
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
H0cam Mİ10T PRO için imeil attırmak istiyorum yardımcı olabilir misin?

Üst Alt