Haber Xiaomi Surge S2 Teknik Özellikleri Sızdırıldı Xiaomi Mi 6C ile Gelebilir

• Konbuyu başlatan Lopus
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 742
2017 yılının şubat ayında bilindiği üzere Xiaomi Mi 5C akıllı telefonu piyasaya sürmüştü. Bu akıllı telefon için özel olan şey, Xiaomi’nin Surge S1 adı verilen işlemci olmasıydı. 2017 yılının ikinci yarısında ortaya çıkan söylentiler, şirketin yonga setinin ikinci nesil sürümü olan Surge S2 üzerinde çalıştığını iddia etti. Yeni sızıntılar, Çinli üreticinin önümüzdeki ay Mobil Dünya …

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
2017 yılının şubat ayında bilindiği üzere Xiaomi Mi 5C akıllı telefonu piyasaya sürmüştü. Bu akıllı telefon için özel olan şey, Xiaomi’nin Surge S1 adı verilen işlemci olmasıydı. 2017 yılının ikinci yarısında ortaya çıkan söylentiler, şirketin yonga setinin ikinci nesil sürümü olan Surge S2 üzerinde çalıştığını iddia etti. Yeni sızıntılar, Çinli üreticinin önümüzdeki ay Mobil Dünya …
hocam haberi yapıyorsunuz güzel de bir haber şimdi telefon üreticileri ekranı işlemciyi veya elle tutulur bir parçayı üretmiyorsan piyasada tutunmak zor işlemciyi merak ettim açtım haber sayfalarını kontrol ettim xda da baktım telefona özel bir rom çıkmamış herhangi bir geliştirici el atmamış bizim için antutu rekorları kagıt üzerinde özelliklerinin iyi olması önemli degil stabil olması gerekiyor geliştiricilerin editlenmiş güzel romlar cıkarması da bizim için bir artı kagıt üzerinde mtk telefonlar daha hızlı ama üzerinde ne rom geliyorsa diyelim android 7 öyle devam ediyor 8 alan bir mtk telefon çok çok nadir inşallah geliştirici dostu bir işlemci olur

Son düzenleme:

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
Xiaominin gözü zaten apple gibi olmak yakinda kendi isletim sistemlerinide yapmaya baslarlar, bence cok iyi bir adim işlemci yapmak pazar rekabetinide artirir bakin kirin islemcisine 970ile çok güzel atılım yaptılar, xiaomide uzerine yatirim yapilecek bir firma...
cok guzel ilerleyebilecek bir adım umarim cabuk pes etmeyip her yeni adimda gelistirirler

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
hocam haberi yapıyorsunuz güzel de bir haber şimdi telefon üreticileri ekranı işlemciyi veya elle tutulur bir parçayı üretmiyorsan piyasada tutunmak zor işlemciyi merak ettim açtım haber sayfalarını kontrol ettim xda da baktım telefona özel bir rom çıkmamış herhangi bir geliştirici el atmamış bizim için antutu rekorları kagıt üzerinde özelliklerinin iyi olması önemli degil stabil olması gerekiyor geliştiricilerin editlenmiş güzel romlar cıkarması da bizim için bir artı kagıt üzerinde mtk telefonlar daha hızlı ama üzerinde ne rom geliyorsa diyelim android 7 öyle devam ediyor 8 alan bir mtk telefon çok çok nadir inşallah geliştirici dostu bir işlemci olur
Xiaomi kendi ürettiği işlemcileri kullanan cihazlar çine has bir cihaz oldukları (bunun dışında bir kaç cihaz) için özel bir rom yapmayı ihtiyaç duymuyorlar çin tabanlı romlar var diye, Xiaomi telefon piyasasında yeni bir firma olmasına rağmen global anlamda iyi bir konumları var her ülkede bayisi ve reklamları v.s olmadan Xiaomi işe kendi işlemcisi Surge S1 işlemcisini üretmekle kolları sıvadı umarım diğer parçalarınıda üretecek daha iyi konuma gelip global anlamda daha iyi konuma gelirler.

Üst Alt