Rom Xiaomi Stable rom önerisi

hakan11x

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
4
Merhaba Xiaomi mi note 10 lite cihazim var. Miui 13 Global 13.0.2.0 (SFNEUXM) yüklü şuan. Hem performans icin hemde xiaominin kendi telefon ve rehber uygulamasini içeren stabil bir rom a ihtiyacim var. Aramayi kaydet özelliği olursa çok iyi olur. Twrp ile uğraşmadan fastboot ile yüklemek istiyorum. Bootloader kilidim açık.

hakan11x

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
4
Merhaba Xiaomi mi note 10 lite cihazim var. Miui 13 Global 13.0.2.0 (SFNEUXM) yüklü şuan. Hem performans icin hemde xiaominin kendi telefon ve rehber uygulamasini içeren stabil bir rom a ihtiyacim var. Aramayi kaydet özelliği olursa çok iyi olur. Twrp ile uğraşmadan fastboot ile yüklemek istiyorum. Bootloader kilidim açık.
utkurei19 bu cihaz hakkinda birkac rom postunuzu gördüm bana uygun olandan kaynak paylaşabilir misiniz?

hiboz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hiboz
Cihazım
12 lite
Meslek
muallim
Konular
3

Buradan en son sürüm Eu romu indirin. Sizin telefon için Arama kaydedici olan tek rom bu. Fastboot rom olduğu için kurulumu çok kolay. Telefonu fastboot moduna al. Telefonu Bilgisayara bağla. Romu klasöre çıkart. Windows-first-install... a tıklayıp çalıştır. Y tuşuna basıp onayla. Herşey silinecek. Yedek almayı unutmayın.

hakan11x

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
4

Buradan en son sürüm Eu romu indirin. Sizin telefon için Arama kaydedici olan tek rom bu. Fastboot rom olduğu için kurulumu çok kolay. Telefonu fastboot moduna al. Telefonu Bilgisayara bağla. Romu klasöre çıkart. Windows-first-install... a tıklayıp çalıştır. Y tuşuna basıp onayla. Herşey silinecek. Yedek almayı unutmayın.
indirme linkleri china kısmında görünmüyor

hakan11x

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
4
Attığım link doğru. China ile işiniz yok. Eu rom fastboot V13.0.4.0.SFNMIXM
olanı indirin.
teşekkür ederim bu rom tam istediğim gibi :) Ayrıca globale göre arayüzüde değişik hoşuma gitti

hakan11x

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
4
Bu yeni arayüzü MIUI 13 ile 14 karşılaştırması videosunda görmüştüm miuı14 arayüzünü eklemişler custom rom mu bu? hiboz

hiboz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hiboz
Cihazım
12 lite
Meslek
muallim
Konular
3
Bu yeni arayüzü MIUI 13 ile 14 karşılaştırması videosunda görmüştüm miuı14 arayüzünü eklemişler custom rom mu bu? hiboz
Geliştiriciler resmi Çin romunu alıp Fuzuli uygulamarı silmişler, reklamları kapatmışlar, Lisanları eklemişler. Birkaç ufak tefek ayar çekmişler. Sonuçta ortaya eu rom çıkmış. Ama sonuçta bu romu Xiaomi yapmadığı için resmi rom değil. Özel (custom) rom oluyor.

FatihMiXiao

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
3
Ben bölgeyi singapur yaptım global sürüm günceldeyim. Bir çok bug gitti hızlandı. Anlamadım bu nasıl olabilir bilen var mı?

tremmm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mert
Cihazım
mi 8 lite
Konular
0
teşekkür ederim bu rom tam istediğim gibi :) Ayrıca globale göre arayüzüde değişik hoşuma gitti
hocam merhaba bende eu rom miui 13,0,2,0 sürümünü kullanıyorum ve duvar kagıdı animasyonu zoom yaptıgından uygulamalar gec acılıyor ve cagrı sonrası sensör sorunu yok 13,0,4,0 sürümü deneyiminiz nasıl.

Üst Alt