Yardım Xiaomi sesli asistan

Ferhatcicek04

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
Xiaomi serisinin kullanabileceğim Türkçe dil destekli sesli asistan uygulaması var mı acaba yada önerebilceginiz ?

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Samet061905

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
20
Google asistan kullanmiyormusunuz ?

wiper30

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şükrü
Cihazım
mi 11T Pro
Meslek
Güvenlij+PC vs..
Konular
55
Google Asistan kullanıyorsanız CEYDA Asistan iyi arka planda cevap veriyor ve zaman zaman kendiniz geliştiriyoruz Asistaniniza akıl veriyorsunuz ama arka planda biraz daha şarj tüketebilir

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-06-04-19-52-55-580_com.android.vending.png
    Screenshot_2019-06-04-19-52-55-580_com.android.vending.png
    289,7 KB · Görüntüleme: 39

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
bu asistan teknolojisine geçiş yapamadım ben . müzik felan değiştiriyormu bu. en merak ettiğim şeyde kilitli iken telefon kilid ekranını sesle açabiliyor muyum. sonuçta araçta giderken kullanmak istesem kilidi her defasında açtıracak mı bana.

wiper30

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şükrü
Cihazım
mi 11T Pro
Meslek
Güvenlij+PC vs..
Konular
55
bu asistan teknolojisine geçiş yapamadım ben . müzik felan değiştiriyormu bu. en merak ettiğim şeyde kilitli iken telefon kilid ekranını sesle açabiliyor muyum. sonuçta araçta giderken kullanmak istesem kilidi her defasında açtıracak mı bana.
Ceyda kullan kilid ekranında aktif ettiğiniz zaman tek dememiz Ceyda seslenmek isterseniz isminide değiştirebilirsiniz ne kadar çok kullanırsanız o kadar gelişir

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Ceyda kullan kilid ekranında aktif ettiğiniz zaman tek dememiz Ceyda seslenmek isterseniz isminide değiştirebilirsiniz ne kadar çok kullanırsanız o kadar gelişir
not aldım, deneyeceğim. google asistant hakkında hiç bilgim yok eğer onda da varsa benzer özellikler ek uygulama kurmayayım şarj felanda harcıyorsa :)

wiper30

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şükrü
Cihazım
mi 11T Pro
Meslek
Güvenlij+PC vs..
Konular
55
not aldım, deneyeceğim. google asistant hakkında hiç bilgim yok eğer onda da varsa benzer özellikler ek uygulama kurmayayım şarj felanda harcıyorsa :)
Siz bir kullanın memnun olursunuz ister erkek sesi ister kadın sesi değiştirebilir siniz

metinby07

Ayfon abi yaaa
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Premium
Konular
33
Dikkatimi çekti hocam :D Ceyda konuşması falan nasıl robotik mi yoksa insansı mı?

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Ben bir ara CEYDA kullanmıştım. Google sesini kullanıyor diye hatırlıyorum. Bayağı sohbet muhabbet edebileceğiniz bir asistan. Google'dan daha gelişmiş özellikleri de mevcut bazı kısımlarda. Hatta bir ara eğlensin diye küçük kardeşime vermiştim. Bir baktım salak gerizekalı gibi hakaret içeren kelimeler kullanıyor telefona. Yapma etme desem de dinlemedi beni. Sabah abi tekrar bakacağım bu sefer kötü söz söylemeyeceğim dedi yine verdim telefonu. Asistan küsmüş, benden özür dile diye ısrar ediyor. Bir baktık trip atmaya başladı falan, çok ilginç şeylerle karşılaşabiliyorsunuz bazen.

Üst Alt