Yardım xiaomi robot süpürge şarj sorunu

caca65

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilknur
Cihazım
xiaomi süpürge
Konular
1
Merhaba. Süpürgemi 1 yıldan uzun bir süredir kullanıyordum gayet de memnundum yaklaşık 10 gün önce şarj ünitesinden kendini çekmeye başladı bazende ışığı kırmızıya dönüyordu ama yinede süpürüyordu. Şimdi ise yine şarj ünitesinden ayrılıyor tekrar şarja koyuyorum açılış müziği çalıyor şarjing diyor sonra tekrar şarj dan ayrılıp tamamen kapanıyor. (açıldıktan sonra süpürme düğmesine bastığımda süpürmeye çalışıyor fakat kapanıyor ) Şarj olmuyor mu acaba ? bataryası bitmiş olabilir mi? Cevaplayabilirseniz sevinirim

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Merhaba; sanırım şarj olmuyor robot süpürgeniz.

Oyla:

cagrialaf

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi Note 10
Konular
36
Konu ile alaksız olacak ama ne denli memnunsunuz ? Takılma huyu vs var mı ? Çekim gücü nasıl ekmek kırıntılarını yemek artıklarını çekebilir mi ?

Oyla:

caca65

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilknur
Cihazım
xiaomi süpürge
Konular
1
Konu ile alaksız olacak ama ne denli memnunsunuz ? Takılma huyu vs var mı ? Çekim gücü nasıl ekmek kırıntılarını yemek artıklarını çekebilir mi ?
süpürgeden çok memnundum tüylü halılarda bıraz zorlanıyor ama bi yer bulup çıkıp süpürüyor. elektrik süpürgesinin yaptığı temizlikten daha iyi temizliyor evde toz azalıyor süpürdükçe diyebilirim. kırıntı vs. hepsini alıyor. umarım faydalı olmuştur

Oyla:

himone

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
9 se
Konular
1
Merhaba aynı sorun bende de var. Şarjing diyor ama şarjdan ayrıldığı anda kapanıyor. Ne yaptınız siz acaba?

Oyla:
Üst Alt