Rehber XIAOMI Roborock 2 Akıllı Robot Süpürge

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
XIAOMI Roborock 2 Akıllı Robot Süpürge

MI Roborock 2 Akıllı Robot Süpürge Xiaomi markasının geliştirdiği süpürgelerden biridir.
12 farklı sensör, ikili süpürge ve arkasındaki MOP desteği sayesinde ev/ofis gibi kullanım alanlarınızı haritalandırarak kolaylıkla temizlik yapmanızı sağlar.
Tüm hareketlerin takibi için sahip olduğu 3 işlemciyi kullanarak SLAM algoritması sayesinde hareketleri eş zamanlı olarak takip eder ve en iyi temizlik imkanlarını sağlar.
LDS monitörü sayesinde çalışma alanını 360 derece tarar ve saniyede 1800 tarama işlemi gerçekleştirir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

• GÜÇ : 58W
  • GÜÇ VOLTAJI :14.4 V
  • BATARYA :5200 mAh
  • ŞARJ DAYANMA SÜRESİ :2.5 SAAT
  • VAKUM GÜCÜ :2000 Pa
  • AĞIRLIK :3.5 Kg
  • TOZ KUTUSU KAPASİTESİ :500 ml
  • TEMİZLEME ALANI :250 m2
  • SU TANKI KAPASİTESİ :140 ml
  • Slam algoritması
  • Üç işlemci
  • Çoklu sensörler
  • LDS sensörü
  • Güçlü vakum gücü
  • Akıllı yol planlaması
  • 10 mm kenar temizleme
  • Aşırı şarj koruması
  • Aşırı deşarj koruması
  • Kısa devre koruması
  • Aşırı akım koruması
  • Aşırı voltaj koruması
  • Aşırı ısınmaya karı koruma
  • Uygulama ile uzaktan kontrol
  • Düşük gürültü ve yüksek verim
  • Temizlik modları
  • Gerçek zamanlı takip
  • Programlı temizleme

KUTU İÇERİĞİ

• 1 adet MI Roborock 2 Akıllı Robot Süpürge
  • 1 adet su tankı
  • 2 adet silgi bezi
  • 1 adet Şarj İstasyonu
  • 1 adet Güç kablosu
  • Kullanım Klavuzu

ÜRÜN KURULUM VE KULLANIMI

MI Roborock 2 akıllı robot süpürgenizi, güç kablosu ve güç istasyonunu kutusundan çıkardıktan sonra bağlantılarını yapınız. Mobil cihazınıza Mİ HOME uygulamasını indiriniz. Daha sonra ürün güç düğmesine basarak ürünü aktif hale getiriniz. Mi Home uygulaması ile cihazınızı eşleştirdikten sonra uygulama üzerinden isteklerinize göre ayarlama yapıp kullanıma başlayabilirsiniz.

Neden MI Roborock 2 Akıllı Robot Süpürgeyi tercih etmeliyim?

• 2’si 1 arada süpürge ve paspas deneyimi sağlar.
  • Süpürme işlemi sonrasında paspas ile temizleme özelliği devreye girmektedir. Paspas özelliği 45-60 dakika boyunca sürekli temizleme yapabilme kabiliyetine sahiptir.
  • Akıllı rota planması yapma imkanı
  • Akıllı rota planlaması sayesinde kullanım alanının iç haritasını çıkarır ve rotaya göre Z planında bir temizleme işlemi yapar.
  • Uygulama ile uzaktan kontrol imkanı sağlar. Bu sayede evde/ofiste olmasanız dahi tek tuşla temizliği başlatma/bitirme rahatlığı sağlar.
  • 250 metrekare alanı 2.5 saatte temizleme imkanı sağlar.
  • 2000Pa değerindeki süper vakum gücü sayesinde derin temizlik imkanı sağlar.

UYARI:

Paspas özelliğini halı ve benzeri tüylü zeminlerde kullanmayınız, halınıza zarar verebileceği gibi ürüne de zarar verebilir.

Su tankı takılı ve paspas işlemi yapılırken 2 cm’lik engel atlama seviyesi azalabilir.

Mİ HOME uygulamasını nasıl indirebilirim ve nasıl kullanırım?

Google Play Store ile uygulamaya kolay erişim sağlayabilirsiniz. Mi Home uygulamasını indirdikten sonra kişisel bilgileriniz ile profil oluşturarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Nereden satın alabilirsiniz.

MIUI Türkiye Market | Xiaomi satış noktası

Ekli dosyalar

• ROBOROCK.jpg
    ROBOROCK.jpg
    2,8 KB · Görüntüleme: 22
  • rrooo.jpg
    rrooo.jpg
    7,4 KB · Görüntüleme: 14
  • rttt.jpg
    rttt.jpg
    3,7 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:

yakupb03

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Xperia
Cihazım
Xperia Z2-Z5
Konular
6
Emeğinize sağlık.

Covid19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sezgin
Cihazım
Roborock S5
Konular
0
Su tankına çamaşır suyu yada parke temizleyici koyulabiliyor mu?
Genelde tankın altına gelecek şekilde paspasın üzerine yoğun parke temizleyici döküp tanka sıcak su koyup kullanıyoruz. Zararı olur mu?

Asıl önemli bir soru bence. Batarya değişiyor mu? Ya da bataryanın ömrü dolunca bir çözüm var mı?

casibao

Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Su tankına çamaşır suyu yada parke temizleyici koyulabiliyor mu?
Genelde tankın altına gelecek şekilde paspasın üzerine yoğun parke temizleyici döküp tanka sıcak su koyup kullanıyoruz. Zararı olur mu?

Asıl önemli bir soru bence. Batarya değişiyor mu? Ya da bataryanın ömrü dolunca bir çözüm var mı?

Merhaba;
1. Sorunuzun cevabı.
Partiküllü, yoğun kıvamı olan yüzey temizleyici koymadığınız sürece sorun yaşamazsınız.
2. Sorunun cevabı.
Evet batarya değişimi yapılıyor, ürün açılması gerektiği için teknik servis de yaptırmanız gerekiyor.

Covid19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sezgin
Cihazım
Roborock S5
Konular
0
Merhaba;
1. Sorunuzun cevabı.
Partiküllü, yoğun kıvamı olan yüzey temizleyici koymadığınız sürece sorun yaşamazsınız.
2. Sorunun cevabı.
Evet batarya değişimi yapılıyor, ürün açılması gerektiği için teknik servis de yaptırmanız gerekiyor.
Bu soruyu yazarken ahşap temizleyici cilayı ilk defa deniyordum. Bir oda bitmişti ki roborock yerinden kımıldamaz oldu. Sonradan farketttim ki, haklısınız, yoğun kıvamlı cila paspas yüzeyini zemine yapıştırıp hareketsiz bırakıyor. Paspası temizlyeceğim diye canım çıktı. Artık sadece domestos ile devam. Teşekkür ederim.
İkinci sorum 1-2 sene sonra benim için önem kazanacaktı belki ama şu bataryası içinde olan telefonlar gibi pil ömrü kadar kullllanım ömrü olabileceği düşüncesi rahatsız ediyordu. İçimi rahatlattınız. Tekrar teşekkürler.

lecoach

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tolga
Cihazım
roborock s50
Konular
1
Merhaba. Yaklaşık 2 yıldır sorunsuz kullandığım roborock s50 akıllı robot süpürgem 15 gündür sürekli "Error 10 . , check the filter ,if wet change the filter ,if dry clean the filter" hatası alıyorum. Tabiki filtere hem temiz hem de kuru. Kendi imkanlarımızla bunu çözmenin bir yolu var mı? Ankara için servis bilgisi paylaşabilir misiniz?

casibao

Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Merhaba. Yaklaşık 2 yıldır sorunsuz kullandığım roborock s50 akıllı robot süpürgem 15 gündür sürekli "Error 10 . , check the filter ,if wet change the filter ,if dry clean the filter" hatası alıyorum. Tabiki filtere hem temiz hem de kuru. Kendi imkanlarımızla bunu çözmenin bir yolu var mı? Ankara için servis bilgisi paylaşabilir misiniz?

Merhaba; Mi Home uygulaması üzerinde resetleyebilirsiniz.

Üst Alt