Xiaomi resmi satış başlamış

Setry

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Mi 6
Konular
59
Merhaba sevgili xiaomi severler
Bi ara xiaomi resmi distribütör haberi çıkmisti Tr garantisi falan olacak dediler
Bakın ne buldum ilanda türkiye garantili yazıyor (mi 6) sizce gerçekmi yoksa adam mı kandırıyorlar smirk~~

eren2535

Canım kızım
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aydın
Cihazım
xiaomi mi8
Meslek
matbaa
Konular
3
Büyük ihtimalle 1 ay önce ön siparişle hepsiburadanda 2.000 satılan garantili cihazı alıp şimdi 2.500 satıyor

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Merhaba sevgili xiaomi severler
Bi ara xiaomi resmi distribütör haberi çıkmisti Tr garantisi falan olacak dediler
Bakın ne buldum ilanda türkiye garantili yazıyor (mi 6) sizce gerçekmi yoksa adam mı kandırıyorlar smirk~~

Her gördüğünüz İlana inanıp, kanmayın....|(wasntme~~
Büyük ihtimalle 1 ay önce ön siparişle hepsiburadanda 2.000 satılan garantili cihazı alıp şimdi 2.500 satıyor
2.599 Lira Size 2.500 geliyorsa, Bana Lütfen 99 Lira gönderin, Benden alacağınız olmasın....8=)haha--haha--haha--

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
eren2535 hocama katılıyorum hepsiburadadan almıştır 600 lira karla satıyor.. türkiye garantisi dediği deltadır

GöZTePeLee

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
Yani tr garantisi değil
Türkiye garantisi ama resmi distributor garantisi değil hocam ithalatçı garantisi..mesela samsung Türkiye garantili olunca hep destek tam destek ama ithalatçı garantisi olunca delta gibi servisler bakıyor olaya 2 ayda telefon gelmez yerine telefon verilmez her şey kullanıcı hatası olur.. gibi gibi gibi

breakest

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enis
Cihazım
discovery
Konular
13
Türkiye garantisi ama resmi distributor garantisi değil hocam ithalatçı garantisi..mesela samsung Türkiye garantili olunca hep destek tam destek ama ithalatçı garantisi olunca delta gibi servisler bakıyor olaya 2 ayda telefon gelmez yerine telefon verilmez her şey kullanıcı hatası olur.. gibi gibi gibi
İthalatçı garantili telefon almayı önerirmisiniz mi6 için risklimidir?

GöZTePeLee

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
İthalatçı garantili telefon almayı önerirmisiniz mi6 için risklimidir?
risk demeyelimde..servise gittiğinde yapılan şeyden dolayı(ekran değişimi yada başka bi problem) %90 sizden kullanıcı hatası adı altında para alacaklar..servisin yaptığı işin aynısını hatta bazen daha iyisini daha ucuza yapan insanlar var (örn: xiaomiteknikservisi ,selduman ..gibi gibi).
demem o ki ithalatçı garantisinin bana göre 700 lira fazladan vereceğin bi artısı yok..mi 6 alacaksanız forumda satan güzel abilerimizden alabilirsiniz(ki satış yapanlardan 2 tanesi 1 yıllık garanti de veriyorlar)

breakest

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enis
Cihazım
discovery
Konular
13
risk demeyelimde..servise gittiğinde yapılan şeyden dolayı(ekran değişimi yada başka bi problem) %90 sizden kullanıcı hatası adı altında para alacaklar..servisin yaptığı işin aynısını hatta bazen daha iyisini daha ucuza yapan insanlar var (örn: xiaomiteknikservisi ,selduman ..gibi gibi).
demem o ki ithalatçı garantisinin bana göre 700 lira fazladan vereceğin bi artısı yok..mi 6 alacaksanız forumda satan güzel abilerimizden alabilirsiniz(ki satış yapanlardan 2 tanesi 1 yıllık garanti de veriyorlar)
peki bu arkadaşlar işini iyi yapıyor değil mi mesela ben ithalatçı alsam bu arkadaşlar onarım yaparmı bozulursa?

GöZTePeLee

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
az önce bi arkadaş cnk elektronik rezilliği diye bi başlık açmış konuya ulaşıp bir okuyun.. emin olun o arkadaşın yaşadığı sorunları yaşamazsınız.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt