Yardım Xiaomi redmi3s prime Bootloader Sorunu

Animecu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turan
Cihazım
Xiaomi mi3s
Konular
3
Sorunumu şöyle anlatayım geliştirici seçenekler e giriyorum mi kilit açmaya giriyorum hesap ve cihaz ekleye tıklıyorum hesap ve cihaz eklenmeye hazırlanıyor diyor ve ardından bir veya iki dakika bekleyin tekrar deneyin diyor ve mi kiliti açamıyorum sitesine girdim mi de buraya atıyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

sonuç olarak resmi sitesine kilidi mi açma isteği de gönderemedim neden bootloader ı açmak istiyorum derseniz telefonun mac adresi gitmiş onu düzeltmek için ama daha bootloader ı açamadım ne yapmam gerekiyor bir yardımcı olursanız sevinirim cevaplarınızı bekliyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Normalde Bu Siteye Atması gerekiyo ama atmıyor

Direk bootloader ı indirip yaptığımda da %99 da kalıyor ve bu çıkıyo önüme

kısacası bir sonuca varamadım wifi mac adresi nasıl gitmiş bir bilgim yok ama ben bu telefonu 2. el aldım sadece wifi sorunu var diye kendim düzeltirim dedim fakat işler biraz sarp a sardı bu yüzden yardımlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Başvuru yapmanıza gerek yok sadece telefonunuzdan geliştirici seçeneklerine girip mi hesabınızı cihaza bağlamalısınız. Sıkça Sorulan Sorular bölümü çok yardımcı olacaktır. Ancak hesap bağlarken bu kadar zorlandıysanız mac adresini düzeltirken daha çok zorlanabilir, cihazınıza geri dönüşü olmayan zararlar verebilirsiniz. Bunun yerine cihazı işinin ehli arkadaşlarımıza teslim etmenizi tavsiye ederim.

Oyla:

Animecu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turan
Cihazım
Xiaomi mi3s
Konular
3
Zorlandığım birşey yok aslında sadece sinir olduğum birşey var hesap ve cihaz ekleye tıklıyorum hesap ekleye tıklıyorum doğrulanamadı bir veya iki dakika sonra tekrar deneyin diyor baya baya denedim bir sonuç alamadım bu benim sinirlerimi bozuyor internetden araştırıyorum kimse böyle bir sorunla karşılaşmamış ne yapcağımı bilsem zaten uygulamada bir sorun yok zamanında çok rom attım yani düzeltebilirim

Redmi 3S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

batu126651

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
batuhan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
1
Zorlandığım birşey yok aslında sadece sinir olduğum birşey var hesap ve cihaz ekleye tıklıyorum hesap ekleye tıklıyorum doğrulanamadı bir veya iki dakika sonra tekrar deneyin diyor baya baya denedim bir sonuç alamadım bu benim sinirlerimi bozuyor internetden araştırıyorum kimse böyle bir sorunla karşılaşmamış ne yapcağımı bilsem zaten uygulamada bir sorun yok zamanında çok rom attım yani düzeltebilirim

Redmi 3S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
reis yıllar geçmiş ama belki dönersin nasıl hallettin bu sorunu ben de redmi note 8 pro cihazımdan alıyorum bu hatayı yardımcı olursan sevinirim

Oyla:
Üst Alt