Rehber Xiaomi redmi sim senkronizasyon sorunu

Bugrakaratepe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bugra
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 12
Telefon Modeli
Xiaomi redmi note 8
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar merhaba, bir çok siteye kayit olurken doğrulama kodu gondermesine rağmen mesaj size gelmiyorsa ve yukarda sim karti aktif edilemedi senkronizasyon yapamadiysaniz dertlenmeyin kesin çozumunu buldum. Ama bu çözum sizden 5gblik bulut hesabinizi kullanmanizi engellicek ne yazikki. Bir cok seyi denedim yaklasik 5 6 saatimi ve yurtdisina mesaj gondermekten yaklasik 15tl kaybettim. En sonunda şu çözümü buldum: ayarlara girin, Mi hesabiniza girin, ordan xiaomi cloud senkronizasyonunu kapatin eger secenegi bulamazsaniz mi hesabinizdan cikiş yapin ve mi hesabiniza tekrar girmeye calistiginizda orada xiaomi cloud hesabini senkronize et tiki var onu kapatin. Boylelikle sim karti senkronize degil hatasi almayacak ve mesajlar aninda ulaşacaktir. Tek sorun xiaomi cloud sayesinde verileriniz saklanamicak ve telefonumu bul ozelligini kullanamicaksiniz. Verileri saklamak icin googlenin drive ve fotograflar tarzi uygulamarini kullananlar icin bu zaten problem degildir diye düşunuyorum umarim yardimci olabilmişimdir en sonunda kafayi yiyecektim binance vb sitelerde dogrulama kodu gonderiyordu ve telefonu kapatip actigimda geliyordu mesaj bende de. Ayni zamanda yukardan sim kart aktif degil hatasi geliyordu.

Üst Alt