Haber Xiaomi, Redmi Note serilerine en son eklediği Redmi Note 12 Turbo'yu duyurdu.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xiaomi, Redmi Note serilerine en son eklediği Redmi Note 12 Turbo'yu duyurdu. Yeni akıllı telefon, güçlü özellikler ve etkileyici teknik özellikleriyle dikkat çekecek gibi görünüyor.

Redmi Note 12 Turbo, Snapdragon 7 Gen 2 yonga seti ile güçlendirilmiş ve 16 GB'a kadar RAM ve 1 TB'a kadar depolama kapasitesi sunuyor. Cihazın ekranı 6.6 inç büyüklüğünde ve 1080 x 2400 piksel çözünürlüğe sahip. Ayrıca, çift SIM kart desteği, NFC, Bluetooth 5.2 ve Wi-Fi 6 gibi özellikler de mevcut.

Cihazın arka yüzünde dörtlü kamera kurulumu bulunuyor ve ana kamera 64 megapiksel çözünürlüğe sahip. Ön tarafta ise 16 megapiksel çözünürlüğünde bir selfie kamerası bulunuyor. Redmi Note 12 Turbo, 5.000 mAh bataryasıyla güçlendirilmiş ve hızlı şarj desteği de sunuyor.

Genel olarak, Redmi Note 12 Turbo, orta seviye bir akıllı telefon olmasına rağmen, güçlü özellikler ve büyük bir depolama kapasitesi ile donatılmıştır. Xiaomi'nin yeni telefonu, fiyat/performans açısından tatmin edici olabilir ve teknoloji meraklılarının dikkatini çekebilir.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xiaomi, Redmi Note serilerine en son eklediği Redmi Note 12 Turbo'yu duyurdu. Yeni akıllı telefon, güçlü özellikler ve etkileyici teknik özellikleriyle dikkat çekecek gibi görünüyor.

Redmi Note 12 Turbo, Snapdragon 7 Gen 2 yonga seti ile güçlendirilmiş ve 16 GB'a kadar RAM ve 1 TB'a kadar depolama kapasitesi sunuyor. Cihazın ekranı 6.6 inç büyüklüğünde ve 1080 x 2400 piksel çözünürlüğe sahip. Ayrıca, çift SIM kart desteği, NFC, Bluetooth 5.2 ve Wi-Fi 6 gibi özellikler de mevcut.

Cihazın arka yüzünde dörtlü kamera kurulumu bulunuyor ve ana kamera 64 megapiksel çözünürlüğe sahip. Ön tarafta ise 16 megapiksel çözünürlüğünde bir selfie kamerası bulunuyor. Redmi Note 12 Turbo, 5.000 mAh bataryasıyla güçlendirilmiş ve hızlı şarj desteği de sunuyor.

Genel olarak, Redmi Note 12 Turbo, orta seviye bir akıllı telefon olmasına rağmen, güçlü özellikler ve büyük bir depolama kapasitesi ile donatılmıştır. Xiaomi'nin yeni telefonu, fiyat/performans açısından tatmin edici olabilir ve teknoloji meraklılarının dikkatini çekebilir.
yarın bir gün bu cihazın poco sürümü de çıkar fiyatı bundan 1-2 tık daha aşagıda olur işte o alınır :)

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.174

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
xiaomi şu kamera işine bir türlü el atmadı zaten kazıgı buradan yiyor arkada 3-4 tane kamera var veya diger markalar içinde geçerli şu kamera işine bir çözüm bulun 3-5 kamera istemiyoruz işini düzgün yapan 1 tane 12mp veya üstü düzgün oisli gece performansı iyi kamera koyun diger macro geniş açık vs kameraları kaldırın . illa koyacaksanız o kameraları üst segmentlere koyun çünkü ana kamera hariç diger kameralar genel olarak kullanılmıyor ne instagramda görüyorum ne başka bir yerde . hem o kameraların yerine daha fazla batarya koyabilirseniz çok daha iyi olacağını düşünüyorum illa bir kamera koyacagım diyorsanız termal kamera koyun farklılaşsın cihazlar

Üst Alt