Xiaomi Redmi Note akıllı telefon 15 milyon ön sipariş aldı

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Önümüzdeki aylarda Türkiye'de satış faaliyetine başlayacak Xiaomi'nin dev ekranlı telefonu rekor ön sipariş elde etti.

Mobil dünyasının parlayan yıldızlarından Xiaomi mart ayı içerisinde 5.5-inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü ekrana sahip Redmi Note modelini duyurdu. Sahip olduğu teknik özellikler itibariyle orta seviyede konumlandırılan ancak fiyatı itibariyle giriş seviyesi modellerden bile daha ucuz olan Redmi Note ön sipariş sürecinde bir rekora imza attı. Halihazırda Çin, Tayvan, Singapur ve Hong Kong'da ön siparişte olan telefon, şirket yetkililerinden gelen açıklamaya göre 15 milyon ön siparişi aşmış durumda.

Elde ettiği ön sipariş rakamıyla mobil dünyasının önde gelen üreticilerine parmak ısırtan Redmi Note'un 1GB RAM'e sahip modeli sadece 130$'dan satışa sunuluyor. 2GB RAM'e sahip seçenek ise 160$ fiyata sahip.

Redmi Note modelinin yılın ikinci yarısında ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor, zira Xiaomi bir süre önce gelişmekte olan 8 ülkeye açılacaklarını belirtmiş ve söz konusu ülkeler arasında Türkiye de yer almıştı.

Redmi Note'un sahip olduğu özelliklere değinecek olursak;5.5-inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü ekran, 1.4GHz frekans hızında çalışan 8 çekirdekli MediaTek MT6592 işlemci Mali-450 GPU, 1/2GB RAM, 8GB dahili depolama, microSD kart desteği, 13MP arka kamera, Android 4.2.2 Jelly Bean, özel MIUI arayüz, ve 3.200mAh kapasiteli pil. 

proton252

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cihazım
Xiaomi Mi2S
Konular
42
Cvp: Xiaomi Redmi Note akıllı telefon 15 milyon ön sipariş aldı

Xiaomi telefonları F/P tanımlamasını değiştirip F/P/Kalite yaptı. :)

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128

Katılıyorum hocam.  Kaliteye de önem vermesi Xiaomi'yi diğer firmalardan bir kaç adım öne çıkartıyor.

KirkLee

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ramms+ein
Cihazım
Samsung s5
Konular
4

Önümüzdeki aylarda Türkiye'de satışta olacak Demişsin neden bizede ön sipariş almadılar bende sipariş vermek istiyorum ön arka fark etmez Redmi Note olsun camurdan olsun :)

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Ynt: RE: Cvp: Xiaomi Redmi Note akıllı telefon 15 milyon ön sipariş aldı

KirkLee' Alıntı:
Önümüzdeki aylarda Türkiye'de satışta olacak Demişsin neden bizede ön sipariş almadılar bende sipariş vermek istiyorum ön arka fark etmez Redmi Note olsun camurdan olsun :)

Bende sabırsızlanıyorum ama yılın ikinci yarısında gelecekmiş. Yani biraz daha bekleyeceğiz..:)

mv_9522

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mürvet
Cihazım
Mi 9, Mi 2
Meslek
Mat. hocası
Konular
23

Hakikatan xiaomi uygun fiyat daha iyi kalite...

benkimim

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Telefon
Konular
524