Çözüldü Xiaomi Redmi Note 9 Pro şüpheli cihaz

racooss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tamer
Cihazım
Redmi 4x
Konular
7
Herkese merhaba. İkinci el olarak bir cihaz aldım. Xiaomi Redmi Note 9 Pro. Cihazın ayarlarından telefon özelliklerine baktığımda Note 9 Pro yazıyor. Fakat Redmi Note 9 Pro da olması gereken özellikler yok. NFC yok. Kamerası 64 MP olması gerekiyorken 48 MP. Modelini M2003J6A1I olarak görüyorum. Cihaz daha çok Note 9s özelliklerini taşıyor. Acaba yazılımı sahte veya değiştirilmiş olabilir mi? Yoksa bu modele özgü bir durum mudur?
Ayrıca hızlı şarj desteği var fakat 33W mü yoksa 15w mı bunu nasıl öğrenebilirim?

Teşekkürler.

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
13 pro 5g
Meslek
Tekniker
Konular
105
Herkese merhaba. İkinci el olarak bir cihaz aldım. Xiaomi Redmi Note 9 Pro. Cihazın ayarlarından telefon özelliklerine baktığımda Note 9 Pro yazıyor. Fakat Redmi Note 9 Pro da olması gereken özellikler yok. NFC yok. Kamerası 64 MP olması gerekiyorken 48 MP. Modelini M2003J6A1I olarak görüyorum. Cihaz daha çok Note 9s özelliklerini taşıyor. Acaba yazılımı sahte veya değiştirilmiş olabilir mi? Yoksa bu modele özgü bir durum mudur?
Ayrıca hızlı şarj desteği var fakat 33W mü yoksa 15w mı bunu nasıl öğrenebilirim?

Teşekkürler.
Note 9dur o ve yurtdışıdır. Global değildir

Oyla:

Mftorun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
5
Hindistan ile global farkları neler. Herhalde Hindistan modeli daha kalitesizdir ucuz mal çıkarmak için.(Redmi Note 8 kullanıyorum benimkide yurtdışı India yani)

Oyla:

racooss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tamer
Cihazım
Redmi 4x
Konular
7
Hindistan ile global farkları neler. Herhalde Hindistan modeli daha kalitesizdir ucuz mal çıkarmak için.(Redmi Note 8 kullanıyorum benimkide yurtdışı India yani)
Bir farklı yok. Sadece model ismi farklı. Benimki Xiaomi Redmi Note 9 Pro. Ama Note 9s özellikleri mevcut. Kamerası olsun, NFC desteğinin olmaması olsun, teknik özellikleri Note 9s in fakat adı 9 pro diye geçiyor. Tek fark bu yani.

Oyla:
Üst Alt