Yardım Xiaomi Redmi Note 9 Pro Paket yükleyici sorunu

arussa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tarık
Cihazım
Redmi S2
Konular
2
Arkadaşlar merhaba,
Forumu ve başka websitelerini taradım ama bir türlü çözüme kavuşamadım.

Telefonuma hiç bir uygulamayı yükleyemiyorum. Paket yükleyici durduruldu hatası alıyorum (görseli ek'e ekledim.). Bir çok çözüm denedim; paket yükleyici sıfırlama, güncellemeleri kaldırma; xapk gibi uygulamaları kullanma, dosya yöneticisi üzerinden yüklemeyi deneme.. Telefoncu bir arkadaş, rootlu note9 pro'larda sıfırlayınca düzelir dedi ama telefonumda root olması gerekiyor. İşim gereği root kullanıyorum.

Bu sorunu yaşayıp çözen arkadaşlarımız var mı? veyahut moderatör arkadaşlar çözümünü biliyorlar mı?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Saytz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi 9C
Konular
21
Split apks installer(SAI) ile sorunu çözebilirsiniz.

AhmetFarukTarhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet Faruk
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
2
hocam sorunu yaşadım şu şekilde çözdüm google package installer apk dosyasını indirin sonra play store dan arama kutusuna apk yükleyici yazın ve indirin sonra indirdiğiniz google package installeri kurun ve kullanın işe yaramaz ise uygulamalardan package installer apksını bulun ve uygulama önbellek ve verileri silip tekrar uygulama yüklemeyi deneyin ben bunların ikisindende kesin sonuç almıştım oda olmazsa cihazınızda global rom varsa global miui package installer apksını indirip kurun play storedeki apk installer aracılğıyla ve tekrar deneyin

arussa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tarık
Cihazım
Redmi S2
Konular
2
hocam sorunu yaşadım şu şekilde çözdüm google package installer apk dosyasını indirin sonra play store dan arama kutusuna apk yükleyici yazın ve indirin sonra indirdiğiniz google package installeri kurun ve kullanın işe yaramaz ise uygulamalardan package installer apksını bulun ve uygulama önbellek ve verileri silip tekrar uygulama yüklemeyi deneyin ben bunların ikisindende kesin sonuç almıştım oda olmazsa cihazınızda global rom varsa global miui package installer apksını indirip kurun play storedeki apk installer aracılğıyla ve tekrar deneyin
Hocam yanıt için teşekkürler, yine olmadı. Çözümü yok sanırım. Herkese iyi forumlar!

Saytz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi 9C
Konular
21
Hocam yanıt için teşekkürler, yine olmadı. Çözümü yok sanırım. Herkese iyi forumlar!
Çözülmediyse başka bir rom kurmayı deneyebilirsiniz, yada sadece sıfırlamayı. Sadece yeniden twrpye girip magisk flashlamanız gerekecek.

Konular
0
Allahım cidden nasıl insanlar var cidden hayret ediyorum . Adam paket yükleyicim bozuldu diyor adam ise ordan anca paket yükleyici kur düzelir diyor . Ama unuttuğu bişey var ki paket yükleyici de onun üzerinden çalışıyor . Sorunun tek çözümü paket yükleyiciyi system/ app içine atması ve yeniden başlatması bunu da yapamam diyorsan mecbur sıfırlamak zorundasın kardeşim zaten

aliks27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yardım
Cihazım
redmi note 8pro
Konular
0
Arkadaşlar merhaba,
Forumu ve başka websitelerini taradım ama bir türlü çözüme kavuşamadım.

Telefonuma hiç bir uygulamayı yükleyemiyorum. Paket yükleyici durduruldu hatası alıyorum (görseli ek'e ekledim.). Bir çok çözüm denedim; paket yükleyici sıfırlama, güncellemeleri kaldırma; xapk gibi uygulamaları kullanma, dosya yöneticisi üzerinden yüklemeyi deneme.. Telefoncu bir arkadaş, rootlu note9 pro'larda sıfırlayınca düzelir dedi ama telefonumda root olması gerekiyor. İşim gereği root kullanıyorum.

Bu sorunu yaşayıp çözen arkadaşlarımız var mı? veyahut moderatör arkadaşlar çözümünü biliyorlar mı?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
aynı sorun bende de var ne yaptıysam bi türlü düzelmedi çözümü bilen varsa ulaşabilir mi

mahsuncool

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mahsun
Cihazım
GM 4G dual
Konular
0
benim böyle bir sorunum yok fakat "miui customizer " (magisk/lposed eklenti) package installer kurmam gerektiğini söylüyor. hatta link bile vermiş

Ekli dosyalar

• IMG_20240106_220049.jpg
    IMG_20240106_220049.jpg
    368,1 KB · Görüntüleme: 22

dnkdndjdj

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
dnkdndjdj
Cihazım
Note 10 s
Konular
0
benim böyle bir sorunum yok fakat "miui customizer " (magisk/lposed eklenti) package installer kurmam gerektiğini söylüyor. hatta link bile vermiş
Reis detaylı anlatır mısın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Reis detaylı anlatır mısın

Üst Alt