Yardım Xiaomi Redmi Note 8 "This MIUI version can't be installed on this device"

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Bu işlemleri benim yapmam imkansız mı yani.
Kilit işlemi için ücretli destek şart hocam uzaktan bağlantı ya da götürerek fark etmez.
Hocam boot kilidi kilitli cihazı box (dongle) veya yetkili hesap olmadan kurtarmak imkansız diye biliyorum.(MTK işlemci hariç)
Bu yüzden direk ücretli destek tavsiyesinde bulundum hata mı ettim drunk~~
Eğer cihazı kilidini kendiniz açtıysanız ve böyle bir hata verdiyse mi unlock ile kilit açma başvurusu yapıp kilidi tekte açabilirsiniz hem kendi başıma geldi hem de başkasında aynı işlemi uyguladık ve başarılı sonuç aldık,öneriden önce sorunun tamamını analiz etmek önemli.

Kaçak telefon getiren kişiler bu işlemi nasıl yapıyor peki ?
Kilidi açıyorlar ardından IMEI işlemi yapıp global rom yükleyip kilidi kapatmadan veriyorlar

Emre_4617

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi 9A
Konular
13
Kilit işlemi için ücretli destek şart hocam uzaktan bağlantı ya da götürerek fark etmez.

Eğer cihazı kilidini kendiniz açtıysanız ve böyle bir hata verdiyse mi unlock ile kilit açma başvurusu yapıp kilidi tekte açabilirsiniz hem kendi başıma geldi hem de başkasında aynı işlemi uyguladık ve başarılı sonuç aldık,öneriden önce sorunun tamamını analiz etmek önemli.
Kaçak telefon getiren kişiler bu işlemi nasıl yapıyor peki ?

Kilidi açıyorlar ardından IMEI işlemi yapıp global rom yükleyip kilidi kapatmadan veriyorlar
Benim yapabileceklerim sadece ücretli destek almak mı yani.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
UFi Box, EMMC kullanıcı verilerini okuyabilen, ayrıca Samsung'un EMMC, Çin telefonu SK Hynix, Toshiba, Kingston, mikron ve diğer cihazlardaki yazılımın onarımını, yeniden boyutlandırmasını, biçimlendirmesini, silinmesini, yazılmasını ve güncellemesini sağlayan güçlü bir EMMC Servis Aracıdır.

Emre_4617

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi 9A
Konular
13
UFi Box, EMMC kullanıcı verilerini okuyabilen, ayrıca Samsung'un EMMC, Çin telefonu SK Hynix, Toshiba, Kingston, mikron ve diğer cihazlardaki yazılımın onarımını, yeniden boyutlandırmasını, biçimlendirmesini, silinmesini, yazılmasını ve güncellemesini sağlayan güçlü bir EMMC Servis Aracıdır.
Tamam. Teşekkürler herşey için.

Emre_4617

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi 9A
Konular
13
Rica ederim keyifli forumlar dilerim.
Şey bir soru soracaktım uygulamasıyla bootloader kilidi açılabiliyor mu ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz. Cihazınızın, tercihinize göre uzaktan yada kargo ile göndererek tamiri mevcuttur.

Nobita Nobi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doraemon
Cihazım
POCO X3
Konular
16
Yetkili hesap ile veya box ile boot kilidini açıp yükleyecek hocam
Hocam merak etmeyin onları biliyorum chimera ufi yada trtools gibi box donglelerle yükliyecek te bu işlerden anlamayanlar için öyle dedim hocam orada arkadaş mi flash demiş birde ondan dedim.

Üst Alt