Soru Xiaomi Redmi Note 8 PRO Garanti

YavuzSelim0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz Selim
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
7
Merhabalar, herkese iyi günler dilerim, Xiaomi Redmi Note 8 PRO telefonumun Nisanda garantisi bitti, fakat telefonumun ekranı kırıldı, Xiaomi servisinde ÜCRETLİ bir şekilde değişim sağlattırabilir miyim? Orjinal ekran olsun istiyorum, çakma ekran dayanmıyor boşa para veriyoruz ? Eğer yapamıyorsak orjinal ekran nereden taktırabilirim? (Ankara da yaşıyorum)

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
garantiye verip ücretli şekilde yaptırabilirsiniz ve ekranın dayanması için altını doldurmak gerekiyor tamirci arkadaşlar yeterli özeni gösterip yaparlarsa orjinal ekrandan bile saglam olabiliyor ama dedigim gibi garantiye ücret dahilinde yaptırabiliyorsunuz

YavuzSelim0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz Selim
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
7
garantiye verip ücretli şekilde yaptırabilirsiniz ve ekranın dayanması için altını doldurmak gerekiyor tamirci arkadaşlar yeterli özeni gösterip yaparlarsa orjinal ekrandan bile saglam olabiliyor ama dedigim gibi garantiye ücret dahilinde yaptırabiliyorsunuz
Peki kaç günde gelir tahmini ya da müşteri hizmetleri var mı sorularımı oraya sorayım?

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
kızılayda teknik servisler var il dışına göndereceklerini sanmıyorum parçası neredeyse tüm servislerde vardır eski bir cihaz diyebiliriz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

kendi garantisi neyse bakın internetten ankara şubesi illaki vardır sonuçta büyük illerden birindesiniz

YavuzSelim0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz Selim
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
7
kızılayda teknik servisler var il dışına göndereceklerini sanmıyorum parçası neredeyse tüm servislerde vardır eski bir cihaz diyebiliriz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

kendi garantisi neyse bakın internetten ankara şubesi illaki vardır sonuçta büyük illerden birindesiniz
Tamamdır ben bakayım teşekkür ediyorum.

e131dda

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
redmi
Konular
1
Hocam genpa ya kesinlikle vermeyin arka kapagi kapatmayi bilmiyorlar cihaz su aldi ustune yetmezmis gibi birde mail adresime oturum acmislar

smtdndr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samuel
Cihazım
poco x3
Konular
21
Kızılay AVM içerisinde OUNO servis var. Oraya gidebilirsiniz. Çin (xiaomi,oppo vs. ) cihazlarda daha iyiler.

YavuzSelim0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz Selim
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
7
Kızılay AVM içerisinde OUNO servis var. Oraya gidebilirsiniz. Çin (xiaomi,oppo vs. ) cihazlarda daha iyiler.
Teşekkür ediyorum siz bu mesajı yazmadan iki gün öncesinde tanıdık bir telefoncuya ucuza orjinal ekran taktırdım, sağolasın.

Üst Alt