Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 Pro bootloop

Eren Akbaş

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
11
Baya geç cevap yazıyorum ama, wipe data yaptıktan sonra 2. kez yeniden başlattığımda açıldı telefonum yanıtlarınız için teşekkürler.

itech

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
iPhone13ProMax
Meslek
BilgisayarTekniker
Konular
2
Bootloader kapalı IMEI atılabiliyor çünkü cihazın fabrika romu mevcut romda root yetkileri olduğu için cihaza müdahale edilebiliyor brom methodu ile yükleniyor sadece farklı romlar kurulamıyor 👍🏻
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

MTK işlemcili cihazlarda (repair yapılmış) (orjinal ise sorun yok) MIUI 12.5 romu hariç sıfırlama da IMEI silinmez diğer türlü nv data nv ram dosyalarını siliyor cihaz yani teknik terimlerden anlamayan arkadaşlar için yur içi cihaz yur dışı cihaz farketmeksizin repair işlemi yapılmış olan cihazlarda MIUI 12.5 android 11 sorun çıkartıyor romun güvenlik kısmını güçlendirmişler.

Son düzenleme:

Eycpa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüpcan
Cihazım
Not 8 pro
Konular
25
Bootloader kapalı IMEI atılabiliyor çünkü cihazın fabrika romu mevcut romda root yetkileri olduğu için cihaza müdahale edilebiliyor brom methodu ile yükleniyor sadece farklı romlar kurulamıyor 👍🏻
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

MTK işlemcili cihazlarda (repair yapılmış) (orjinal ise sorun yok) MIUI 12.5 romu hariç sıfırlama da IMEI silinmez diğer türlü nv data nv ram dosyalarını siliyor cihaz yani teknik terimlerden anlamayan arkadaşlar için yur içi cihaz yur dışı cihaz farketmeksizin repair işlemi yapılmış olan cihazlarda MIUI 12.5 android 11 sorun çıkartıyor romun güvenlik kısmını güçlendirmişler.
Benim cihaz mıuı 12.0.8 a10 da takılı kalmıştı cihazda ufak takılmalar oluyordu bende bu durumdan rahatsız olup mtk_bootloader_unlock ile kilidi açıp 12.5.1 a11 fastboot romu flashladım sonra cihaz her açılışta dm-verity corruption your device is corrupted it cannot be trusted and may not work properly press power button to contuine or device will power of in 5sn yazısı çıkıyordu bende ayarlaran 12.5.7 güncelledim yazı gitti normal açılmaya başladı sizce bu yazı niye çıktı yanlış bir işlem sonucumu herhangi bir dosyamı silindi.

Üst Alt