Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 Mi Account Bypass Mi Account Şifresi Unutulmuş

hfscan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
iphone 8
Konular
0
Cihazın bl kilidi açıkmı ?
usta bende de var adb ile fastboot yaparken
erasing 'persist'...
FAILED (remote: Erase is not allowed in Lock State)
hatası alıyorum bootloader kilidi dediğin bu sanırım nasıl yapıcam bunu

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
usta bende de var adb ile fastboot yaparken
erasing 'persist'...
FAILED (remote: Erase is not allowed in Lock State)
hatası alıyorum bootloader kilidi dediğin bu sanırım nasıl yapıcam bunu
note 8 bootloader kapalı cihazlar için artık bypass mevcut Ücretli Onarımlar linkinden destek alabilirsiniz..

berat2113

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
berat
Cihazım
j600g
Konular
1
Cihazi fastboot moduna alin ve pcde adb driver kurulu olmasi lazim mesela C diske girin adb klasoreun icinde Cmd calistirin cihazi pc ye baglayin ve fastboot devices yazin cihazi gorduyse sonra fastboot erase persist diyin ve cihazi yeniden baslatin acildiginda hesabi sormamis olacak cihaza twrp yukleyin stock fastboot rom klasorunde img den persist tekrar yukleyin twrpden veyahut mi flash ile stock roma da gecelbilirsiniz. ama mutlaka persist flaslayin
yazdığın gibi yaptım sonuç aldım sağol ustam

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
ustam aynı sorun note 7 var elimde bl açık twrp yüklü var mı çözümü
Bu konudaki anlatılanları deneyin

olmaz ise Twrp den mount kısmına Girin Systemi işaretleyin ve Advanced bölümünden File Manager a girin altlarda System olacak o klasöre girin ve Priv app e girin Find device Klasörüne girin Find Device apk yi silin reboot system yapın (Global romlarda bootloop olur açılmaz eu rom yükleyebilirsiniz örnek)

Karabulut.1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
3
Cihazi fastboot moduna alin ve pcde adb driver kurulu olmasi lazim mesela C diske girin adb klasoreun icinde Cmd calistirin cihazi pc ye baglayin ve fastboot devices yazin cihazi gorduyse sonra fastboot erase persist diyin ve cihazi yeniden baslatin acildiginda hesabi sormamis olacak cihaza twrp yukleyin stock fastboot rom klasorunde img den persist tekrar yukleyin twrpden veyahut mi flash ile stock roma da gecelbilirsiniz. ama mutlaka persist flaslayin
Mi9 SE modeli icin yapilabilir mi hocam ?

Fenerli11

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baki
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
0
Yardımcı olabilirmisiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihaz locked vaziyette galiba hocam :) tabi tamirci iseniz benden iyi bilirsiniz tabi unlock ise 2 saniyelik işi var mi hesabı kaldırmanın :)
Yardımcı olabilirmisiniz

Üst Alt