Yardım Xiaomi Redmi Note 7 Yardım ve Önerilerileriniz

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Ses açma ve güç tuşuna mı basıcam yoksa sadece ses açma ya mı basıcam ? hocam peki hangi magisk den diyorsunuz ? Google play de var mı bu dediğiniz ? Orangefox u nerden indirip işlemleri nasıl yapıcam hocam ?
Sizin dediğinize bakarken şunu diycem Hocam. Diyelim İmei yedeği alamadık ve bir şekilde imei gitti. Ücretsiz imei atma şansımız var mı redmi note 7 ye ? bir daha telefoncuya ücret vermeden etmeden imei atma şansımız var mı ? Cevaplarınızı bekliyorum hocam.

Magisk orangefox ve twrp üzerinden yüklenen bir uygulama.
Google playde olmaz.
İmei atma konusunda bilgim yok maalesef.
Orangefox ya da twrp Cihazınıza yüklü olup olmadığını anlamanız için diyorum twrp ya da orangefox mu yüklemiş telefoncu.
Bunun için telefonu kapatın ve ses açma tuşuna basılı tutun ve power açma tuşuna bir kaç saniye basılı telefon açıldıktan sonra bırakın ikisini de.
Her ihtimale karşı pc varsa ve orangefox /twrp den çıkmazsanız pc üzerinden yazarsanız ona göre yardımcı olurum.

Cebrail29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cebrail
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
5
Magisk orangefox ve twrp üzerinden yüklenen bir uygulama.
Google playde olmaz.
İmei atma konusunda bilgim yok maalesef.
Orangefox ya da twrp Cihazınıza yüklü olup olmadığını anlamanız için diyorum twrp ya da orangefox mu yüklemiş telefoncu.
Bunun için telefonu kapatın ve ses açma tuşuna basılı tutun ve power açma tuşuna bir kaç saniye basılı telefon açıldıktan sonra bırakın ikisini de.
Her ihtimale karşı pc varsa ve orangefox /twrp den çıkmazsanız pc üzerinden yazarsanız ona göre yardımcı olurum.
hocam pc den yazıyorum şuan size. O yüzden dedim Teamviver ile 3-4 dakika da belki de hallederdik bağlanır mısınız demiştim ya. Lakin dediğiniz gibi İmei yedeği alırsak hiçbir türlü gitmez dediğiniz gibi değil mi ? Dediğiniz gibi ses açma ve güç tuşuna aynı anda basılı tuttum yukardan kilit gibi bir şey vardı o açıldı ardından telefon normal açılmıştı.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
hocam pc den yazıyorum şuan size. O yüzden dedim Teamviver ile 3-4 dakika da belki de hallederdik bağlanır mısınız demiştim ya. Lakin dediğiniz gibi İmei yedeği alırsak hiçbir türlü gitmez dediğiniz gibi değil mi ? Dediğiniz gibi ses açma ve güç tuşuna aynı anda basılı tuttum yukardan kilit gibi bir şey vardı o açıldı ardından telefon normal açılmıştı.
Açılış ekranında kilit kapalıysa botloader kapalıdır. Bunun için öncelikle botloader kilidi açılması gerekiyor. Bu işlem yapıldığında (kilidi açmak için) telefondaki bütün verileriniz silinir.

Açılış ekranındaki kilit açık mı kapalı mı?

Üst Alt