Rom Xiaomi Redmi Note 7 - MIUI v10 | MIUI-Pro V9.5.30 Custom ROM

shn999

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
S A Sohan
Cihazım
Tulip
Meslek
Student
Konular
6

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 7
[Lavender]
MIUI Pro v9.5.30 Beta
Android 9.0
MIUI v10

>> İNDİRME LİNKLERİ <<

MEGA 1 -

MEGA 2 -

Cihaz: Redmi Note 7 [Lavender]
Miui Pro Sürümü: v9.5.30
Android Versiyonu: 9.0
Durum: Beta / Haftalık
Rom Boyutu: 1.59 GB

Yükleme Talimatı:
Temiz Wipe önerilir.
1. Cihazınızda Twrp kurulu olması gerek.
2. Twrp Ana ekranından
Wipe> Advanced Wipe(Temizle/Gelişmiş Temizlik) kısmına girin
- Dalvik / Cache (Dalvik/Önbellek)
- Data (Data)
- cache (Önbellek
- System (Sistem)
- Vendor (Satıcı)

seçeneklerini silin.
3. Twrp Ana ekranına gelerek, Install(Yükle) kısmına girip Rom.zip dosyasını seçin ve Yükleyin.
4. Ardından, Twrp Ana ekranına gelin ve Reboot seçeneğine tıklayın ve System seçeneğine tıklayarak cihazı yeniden başlatın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Masik ile arasında ki farklılıkları kullanıcı gözünden yorumlayabilecek birisi var mı? Denemeye değer mi? Sırf kaşıntı.. satın almayı düşünmüyorum ama bakalım işte

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

losmagandos

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
4
denemek lazım :) şu download bitsinde kurayım hemen

Recai74

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recai
Cihazım
Lg g3
Konular
34
Deneyen varmı masik rommu mipromu özellik olarak

braymm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi4
Konular
15
Miui tabanlı romların alayı aynı. Ha pro ha eu yada globe 2-3 farklı özelleştirme dışında hiç bir farkları yok yine miui temel alınıyor.

losmagandos

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
4
dün geceden beri kullanıyorum ben gayet memnun kaldım özellikle ön yüklü gelen ıvır zıvır bir sürü programdan sizi kurtarıyor. cihaz şuanda acayip stabil. daha sonrasında bu bozulur mu bilemem ama şimdilik stabil romlarda benim gözüme takılan bazı kasmaları bu romda şuana kadar yaşamadım. ayrıca bildirimler konusunda sıkıntısı olanlar bence bu rom u denemeli yaklaşık olarak 8 9 saatlik bir kullanımda bildirimleri de gayet sağlıklı bir şekilde alabildim. birde batarya gerçeği var %80 ler de bitirdim rom un yüklemesini ve o saatten beri (uyku kısmını saymazsak 4 saat kadar) yaklaşık 6 7 saattir cihazı aktif bir şekilde kullanmama rağmen %60 civarlarında. ben bu değeri orjinal rom larda kesinlikle bu kullanımda görmedim. negatif yönleri yok mu kesinlikle var. ilki sanki biraz ses performası düştü hoparlörde dinlediğim müzik platformu deezer üzerinde orjinal rom larda bi tık daha iyi ses geliyordu gibi ama yanılıyorda olabilirim. birde ben temalarla oynamayı severim ama tema için yapılan store çince he bu arada tamamı değil temaların isim ve içerikleri bu şekilde. bunlarda ileriki sürümlerde düzelir ise çok iyi olur. umarım işinize yarar şeyler aktarmışımdır. ilerleyen zamanlarda daha uzun bir kullanım sonrası neler yaşadığımı da paylaşacağım. herkese iyi forumlar.

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Masikten full yedek alsam ve pro ya geçsem, geri yüklerken sıkıntı yaşar mıyım?

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

asim03

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asım
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
5
dün geceden beri kullanıyorum ben gayet memnun kaldım özellikle ön yüklü gelen ıvır zıvır bir sürü programdan sizi kurtarıyor. cihaz şuanda acayip stabil. daha sonrasında bu bozulur mu bilemem ama şimdilik stabil romlarda benim gözüme takılan bazı kasmaları bu romda şuana kadar yaşamadım. ayrıca bildirimler konusunda sıkıntısı olanlar bence bu rom u denemeli yaklaşık olarak 8 9 saatlik bir kullanımda bildirimleri de gayet sağlıklı bir şekilde alabildim. birde batarya gerçeği var %80 ler de bitirdim rom un yüklemesini ve o saatten beri (uyku kısmını saymazsak 4 saat kadar) yaklaşık 6 7 saattir cihazı aktif bir şekilde kullanmama rağmen %60 civarlarında. ben bu değeri orjinal rom larda kesinlikle bu kullanımda görmedim. negatif yönleri yok mu kesinlikle var. ilki sanki biraz ses performası düştü hoparlörde dinlediğim müzik platformu deezer üzerinde orjinal rom larda bi tık daha iyi ses geliyordu gibi ama yanılıyorda olabilirim. birde ben temalarla oynamayı severim ama tema için yapılan store çince he bu arada tamamı değil temaların isim ve içerikleri bu şekilde. bunlarda ileriki sürümlerde düzelir ise çok iyi olur. umarım işinize yarar şeyler aktarmışımdır. ilerleyen zamanlarda daha uzun bir kullanım sonrası neler yaşadığımı da paylaşacağım. herkese iyi forumlar.

Masikten geçmeye deger mi hocam? Suanki gozlemleriniz nelerdir?

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Masikten geçmeye deger mi hocam? Suanki gozlemleriniz nelerdir?
MIUI Pro biraz daha özelleştirmesi fazla olan bir rom. Ayrıca MIUI Pro ücretli satılan bir rom. Sizin yükleyip deneyimlemeniz ona göre tercih yapmanız daha iyi olacaktır

Üst Alt