Rom Xiaomi Redmi Note 7 (Lavender) ENG Firmware Rom - Fabrika Yazılımı

kemercephastanesi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serco
Cihazım
redmi
Konular
1
Bence düzgün cevap verebilirsiniz gayet düzgün ve normal bir soru olmuş bilmeyen biri için normal bir soru bu alaycı cevap hiç olmamış...

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
adam yukarıda anlatmış okusaydın bu soruyu sormasaydın keske.

SpecialForces

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SpecialForce
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
J.G.K
Konular
9
Xiaomi ENG Rom nedir?

ENG Rom, cihazların üretim aşamasında kullanılan saf android yazılımıdır. Üretim aşamasında cihazı test etmek ve performans ölçümleri yapılmak için üretici firmalar tarafından kullanılır. Bu yazılımlar her hangi bir koruma içermez. Günlük kullanıma uygun değildir. Yazılımların amaçları ise; yazılım atılamayan yada hatalarla karşılaşılan, bootloader kilidi açık olmayan, mi hesabı içeren fakat şifresi bilinmeyen cihazların sıfırlanması için kullanılır. Bu yazılımdan sonra cihaza Mi Flash aracılığı ile Rom yüklemesi yapabilirsiniz.

Brick olmuş cihazı onarmak için kullanılır. Ayrıca EFS onarımı da yapılabilir.

ENG Rom nasıl yüklenir?

EDL yada Test point yöntemi ile Mi Flash aracını kullanarak yazılımı cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

UYARI : Günlük kullanıma uygun olan bir yazılım değildir. İhtiyaç yada zaruri bir durum olmadıkça yüklemenize gerek yoktur.

İndirme Bağlantısı

Bu rom miflash ile nasıl kuruluyor acaba bilgi verir misiniz ?

107114532023

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Salih
Cihazım
Redmi Note8
Konular
0
Xiaomi ENG Rom nedir?

ENG Rom, cihazların üretim aşamasında kullanılan saf android yazılımıdır. Üretim aşamasında cihazı test etmek ve performans ölçümleri yapılmak için üretici firmalar tarafından kullanılır. Bu yazılımlar her hangi bir koruma içermez. Günlük kullanıma uygun değildir. Yazılımların amaçları ise; yazılım atılamayan yada hatalarla karşılaşılan, bootloader kilidi açık olmayan, mi hesabı içeren fakat şifresi bilinmeyen cihazların sıfırlanması için kullanılır. Bu yazılımdan sonra cihaza Mi Flash aracılığı ile Rom yüklemesi yapabilirsiniz.

Brick olmuş cihazı onarmak için kullanılır. Ayrıca EFS onarımı da yapılabilir.

ENG Rom nasıl yüklenir?

EDL yada Test point yöntemi ile Mi Flash aracını kullanarak yazılımı cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

UYARI : Günlük kullanıma uygun olan bir yazılım değildir. İhtiyaç yada zaruri bir durum olmadıkça yüklemenize gerek yoktur.

İndirme Bağlantısı

Teşekkürler. Rar dosyasını açıp Mi Flash ile ne şekilde yüklememiz ilgili bir anlatım varmıdır?
Ayrıca Vince içinde mevct mu? Eng Rom

agritux

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
6.0.1
Cihazım
g3
Konular
3
Cihaza persist flash ettikten sonra kaybedilen L1 i geri getirir mi bu rom?

107114532023

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Salih
Cihazım
Redmi Note8
Konular
0
İndirdiğimiz RAR dosyasını hangi işlemler için açıp ne şekilde yükleme yapmayı tarif edebilirmisiniz? Sıra ile anlatabilen varsa çok sevinirim çünkü başlangıç android bilgim var. Teşekkürler

3Faz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi5
Konular
1
Romu qfil ve miflash ile edl modda yükledim.2 ayrı yüklemede de telefonu açıyorum mi logosu geliyor ve yeniden başlıyor. Atladığım birşey mi var acaba ?

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
Romu qfil ve miflash ile edl modda yükledim.2 ayrı yüklemede de telefonu açıyorum mi logosu geliyor ve yeniden başlıyor. Atladığım birşey mi var acaba ?
xiaomitools.com burdaki sürümü indirin.

Üst Alt