Sohbet Xiaomi redmi note 7 galeri sorunu

Heisenberg9

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Mi Redmi note 7
Konular
2
Xiaomi redmi note 7 telefonumda galeride sadece kendi fotoğrafını çektiğim resimler var diğer indirdiğim whatsapptan gelen resim, videolar yok bunu nasıl düzeltebilirim? Yardımcı olabilecek biri var mı?

Heisenberg9

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Mi Redmi note 7
Konular
2
Ekranınızı sola kaydırarak albümler sekmesine geçiş yapınız.
Onu biliyorum albümlerde var ama direkt ekranda neden gözükmüyor ve aynı zamanda Google resimlere de yedeklemiyor sorun burada.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Onu biliyorum albümlerde var ama direkt ekranda neden gözükmüyor ve aynı zamanda Google resimlere de yedeklemiyor sorun burada.

MIUI Galeri uygulaması ana ekranda sadece telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafları gösterir. Tüm fotoğrafların görünmesi için Play Store üzerinden edinebileceğiniz farklı bir galeri uygulaması kullanabilirsiniz.

Google fotoğraflara yedeklenecek resimleri fotoğraflar uygulamasının ayarlarından belirleyebilirsiniz.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
Albümler de bulunan resimleri videoları kamera albümü içine atarsanız gözükür..

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ereeennn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
11
Xiaomi redmi note 7 telefonumda galeride sadece kendi fotoğrafını çektiğim resimler var diğer indirdiğim whatsapptan gelen resim, videolar yok bunu nasıl düzeltebilirim? Yardımcı olabilecek biri var mı?
Bunu ben de sevmiyorum, Xiaomi bunu değiştirir büyük ihtimalle. Anladığım kadarıyla çoğu kullanıcı sevmiyor çünkü.

Lirikal Militan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Bunu ben de sevmiyorum, Xiaomi bunu değiştirir büyük ihtimalle. Anladığım kadarıyla çoğu kullanıcı sevmiyor çünkü.
Fotograflar kisminda gorunmesini istediginiz albume girip sağ ustteki uc noktaya tıklayın. Fotograflarda goster diyin. Gozukecektir.
En azından ben de boyle. Eu rom kullaniyorum bendeki sürümde bu ozellik var.

Üst Alt