Yardım Xiaomi Redmi note 7 batarya sorunu

furkanbek868

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
redmi note 7
Meslek
öğrenci
Konular
19
Resmi note 7 aldım gayet düzgün kullanıyordum.
Fakat yeni gelen 10.3.5.0 güncellemesi ile batarya çok hızlı bir şekilde boşalıyor. Sizce bu sorun neyden kaynaklanıyor.

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Resmi note 7 aldım gayet düzgün kullanıyordum.
Fakat yeni gelen 10.3.5.0 güncellemesi ile batarya çok hızlı bir şekilde boşalıyor. Sizce bu sorun neyden kaynaklanıyor.
Çok aşırı olmamakla beraber, evet. Yeni sürümde biraz daha hızlı düşüyor şarj göstergesi. Yeni güncellemeyi bekleyeceğiz, yapacak birşey yok. :/

Oyla:

altuns

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mevlut
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
44
Kolay gelsin . Teli yeni aldim guncelleme kontrol ettigimde guncelleme yoktu bolgeyi hindistan yaptim 3.5.0 guncellemesini yukledim fakat note 6 pro kullanirken her zaman kullandigim bolgelerde 3g ile rahatca internete baglanirken note 7 de cok yavas kaliyo ayrica donmalar felen oluyor surumden kaynaklandigini dusunuyorum 3.2.0 guncellemesine bl acmadan guncelleyiciden gecebilir miyim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sarj sorunuda var note 6 proda 10 saat gidiyodu note 7 de wifiyle 8 saat mobilde denemedim hic ondada 6 saat verir heralde

Oyla:

furkanbek868

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
redmi note 7
Meslek
öğrenci
Konular
19
Kolay gelsin . Teli yeni aldim guncelleme kontrol ettigimde guncelleme yoktu bolgeyi hindistan yaptim 3.5.0 guncellemesini yukledim fakat note 6 pro kullanirken her zaman kullandigim bolgelerde 3g ile rahatca internete baglanirken note 7 de cok yavas kaliyo ayrica donmalar felen oluyor surumden kaynaklandigini dusunuyorum 3.2.0 guncellemesine bl acmadan guncelleyiciden gecebilir miyim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sarj sorunuda var note 6 proda 10 saat gidiyodu note 7 de wifiyle 8 saat mobilde denemedim hic ondada 6 saat verir heralde
Yeni güncelleme ile 4g yerine 4.5 g yazıyor bu arada artık yeni güncellemeye kaldık

Oyla:

JusTiMe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
3
1-2 gündür tarayıcı oyunu oynuyorum sabahtan akşama kadar şarj 9-10 saatte bitiyor bende
Gerçi bende 10.3.2.0 var rom yüklemek gibi amacım yok

Oyla:

Turgaytezcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Kamu
Konular
2
Benimde şarjım 100den bir anda 90 a düşüyor.wifi ve mobil veri kapalı bunun sebebi ne olabilir arkadaslar.androidde yeniyim

Oyla:
Üst Alt