Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Xiaomi.Eu MIUI v10 V10.3.6.0 PEKMIXM Stabil

denizkarayali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
RedmiNote6Pro
Konular
1
Romu yükledikten sonra,bluetooth cihaz ekleme ekranında yenile butonu çalışmıyor sanırım. Ya da sorun sadece bende var :)

NoMercy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 6Pro
Konular
7
Şimdi yayınlandı arkadaşlar V11

Birkaç sorum olacak. Benim telefonumda EU Stabil v10.3.6 kurulu. V11 i indirip twrpden direk flashlayacak mıyız. Böyle yapınca fotoğraflar vb. şeyler silinir mi. Yükledikten sonra tekrar magiskten root yapmak gerekir mi. Teşekkürler.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Birkaç sorum olacak. Benim telefonumda EU Stabil v10.3.6 kurulu. V11 i indirip twrpden direk flashlayacak mıyız. Böyle yapınca fotoğraflar vb. şeyler silinir mi. Yükledikten sonra tekrar magiskten root yapmak gerekir mi. Teşekkürler.

Sürüm değişeceği için temiz kurulum yapmak iyi olur, yedek alıp v11 sürümüne geçin, ihtiyacınız yoksa root yapmayın gerek yok ..

NoMercy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 6Pro
Konular
7
Sürüm değişeceği için temiz kurulum yapmak iyi olur, yedek alıp v11 sürümüne geçin, ihtiyacınız yoksa root yapmayın gerek yok ..

Cam2api yi tekrar aktiflestirmek gerekecek demi temiz kurulum yapınca

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

bercay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Redmi Note 6Pro
Konular
2
Bu romun yanına en güzel hangi kernel gider yoksa kernele gerek yok mu? Şuan global sürümdeyim oyunlarda kasma donma gibi sorunlar var

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Bu romun yanına en güzel hangi kernel gider yoksa kernele gerek yok mu? Şuan global sürümdeyim oyunlarda kasma donma gibi sorunlar var
Bu telefondan artık oyun performansı beklemeyin batarya ve kamera bu cihazın olayı tamamen. istediğiniz kadar romda yükleseniz kernelda değiştirseniz cihaz ısınır yüksek ısıdan yine performansı düşürür daha çok kasar. tabi kernel geliştiricisi ısı korumasını kaldırdığı için cihaz 45-50 derece arasında çalışmaya devam eder fakat 1 ayda bataryanızda yıpranır cihazın ekranıda zarar görür kalıcı olarak.
herşey rom ve kernel değil oynadığınız oyunlarda güncelleniyor sistem gereksinimleri artıyor 1 sene önce kasmadan oynadığınız oyun artık donma takılmalar yapar.
oyun performansı isteyen arkadaşlar snapdragon 700-800 serisi işlemciye sahip cihaz almaları gerekir.

bercay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Redmi Note 6Pro
Konular
2
Bu telefondan artık oyun performansı beklemeyin batarya ve kamera bu cihazın olayı tamamen. istediğiniz kadar romda yükleseniz kernelda değiştirseniz cihaz ısınır yüksek ısıdan yine performansı düşürür daha çok kasar. tabi kernel geliştiricisi ısı korumasını kaldırdığı için cihaz 45-50 derece arasında çalışmaya devam eder fakat 1 ayda bataryanızda yıpranır cihazın ekranıda zarar görür kalıcı olarak.
herşey rom ve kernel değil oynadığınız oyunlarda güncelleniyor sistem gereksinimleri artıyor 1 sene önce kasmadan oynadığınız oyun artık donma takılmalar yapar.
oyun performansı isteyen arkadaşlar snapdragon 700-800 serisi işlemciye sahip cihaz almaları gerekir.
Cihazımda COD Mobile'de 2 fps almam normal yani?Clash Royale'de bile bi süre oynadıktan sonra drop yemem kasması da normal diyorsun? Kardeşimin MI A1 cihazında yaşanmıyor bu sorunlar hiç alt sekmen olmasına rağmen ben mi bozuk cihaz aldım anlamadım :Dd

XparadoxX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
rafet
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
6
Cihazımda COD Mobile'de 2 fps almam normal yani?Clash Royale'de bile bi süre oynadıktan sonra drop yemem kasması da normal diyorsun? Kardeşimin MI A1 cihazında yaşanmıyor bu sorunlar hiç alt sekmen olmasına rağmen ben mi bozuk cihaz aldım anlamadım :Dd
bu hiç normal değil cod mobile gayet akıcı oynanabiliyor yani en azından ben düşük ayarlarda kasmadan oynayabiliyorum cihazınızın garantisi varsa bence servise bir baktırın ya da belki romla da alakalı olabilir ben şuan RevOs kullanıyorum gayet memnunum ya da eu ve miroom romlarınıda yönelebilirsiniz kernel hakkında pek bir bilgim yok maalesef :/

Üst Alt