Recovery Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Twrp Recovery UNOFFİCİAL [Pie 9.0 Uyumlu] • [By Rama982]

Seniq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi 6 pro
Konular
0
Şöyle Bi sıkıntı yaşadım twrp yi yükledim sistem miui global 1.3.2.0 kararlı. Twrp yüklendi reboot ettim cihaz tekrar twrp olarak recovery modda açılıyor. Cihaz Android sistemi açmıyor. Sıkıntı ne olabilir? Androidi açmak için twrp den global 1.3. 2.0 kararlı dosyayı zip olarak yükledim. Cihaz açıldı. Ama şimdi recovery moda girmeye korkuyorum tekrar reboot system diyince cihaz açılmaz die. Bilgisi olan aydınlatabilir mi?

Mahir02

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fırat
Cihazım
General Mobi
Konular
8
Sağlam recovery Redmicilere tavsiye ederim

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Hocam halen depolamayı gösteremedim rom atmadan evvel böyle bir sorun yoktu şimdi baş gösterdi yapmam gereken bir ayar varmı ?
Twrp'den wipe(temizle) kısmına girin ve sağ altta format data (veriyi biçimlendir) tıklayın, gelen ekrana yes yazın. Twrp yi yeniden başlatın. Depolama görünecek.
Not: Yedeklerinizi alın herşey silinecek bu işlemde, cihaz formatlanmış olucak.

davut83

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
davut
Cihazım
zopo zp998
Konular
4
Arkadaşlar bu twrp sürümlerinde rom yedegi alıp yedege geri dönen varmı acaba ben kaç tane twrp denedin ama rom yedegini geri yüklerken hata alıyorum bazende hatasız yükleyebiliyor fakat cihaz mi yazısından öte gitmiyor kendini başlatıp duruyor mecburen mi flashla yeniden sil baştan yapıyorum yedegi geri alabilsem tüm sıkıntım geçecek çünkü custom rom deneyebilmem için yedegim gerekiyor olaki kuracagım romu begenmezsem dönüş için

Üst Alt