Yardım Xiaomi Redmi Note 6 Pro telefon dondu acılmıyor

EnergyTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note 6pro
Konular
2
telefonla oyun oynarken birden takıldı ve daha sonra ekran karardı ve hic bir şeye tepki vermiyor güc tusu hard reset dahil herseyi denedim. sarja takıncada yanan beyaz ısık yanmıyor. sadece bilgisayara baglayınca qualcom baglantısını görüyor. cihazı alalı 2 hafta oldu garantiyemi vermeliyim yada degisim işlemimi isteyeyim. trendyoldan almıstım delta garantili cihaz. Hic bir seye tepki vermiyor.

Burak0635

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi5
Konular
2
Garanti varsa gönder. Yapamazlarsa Ankara'daki xiaomi servis bu işde uzman yapıyorlar. Ama paranı alırlar.

Oyla:

EnergyTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note 6pro
Konular
2
trendyoldan iade istegi gectim cihaz zaten ciziksiz. nota yazdım acılmıyor degişimini istiyorum diye yarın bi halledeyim. daha önce basına gelen kimse olmadımı? cihazı pek zorlamıyorum hatta kullanmıyorum bile sarjı 3 gün gidiyordu.

Oyla:

EnergyTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note 6pro
Konular
2
cihazı bugün trendyola yolluyorum para iadesi yapılırmıs. önerebileceginiz cihaz varmı ben 1375 e almıstım simdi fiyatıda artmıs ne yapıcam bilmiyorum

Oyla:

Burak0635

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi5
Konular
2
Yalnız kullanıcı hatası diyorlar çoğu cihaza elinde patlama olasılığıda var. Bende 2 delta garantili 1 ritzy vardı hepsi elimde patladı. ankaradaki servise ücretli yaptırdım. Kullanıyorum. Pubg oynuyorum bende.

Oyla:

EnergyTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note 6pro
Konular
2
Yalnız kullanıcı hatası diyorlar çoğu cihaza elinde patlama olasılığıda var. Bende 2 delta garantili 1 ritzy vardı hepsi elimde patladı. ankaradaki servise ücretli yaptırdım. Kullanıyorum. Pubg oynuyorum bende.
tüketici haklarıla filan ugrasırım sanırım öyle bisi olursa 3 5 ayda iadesini almıstım daha önce firmalar neden bu kadar garip anlayamıyorum türkiyede. daha önceki cihazım sony z3 ü yaklasık 2 seneye yakın kullandım garantisi bitmeye yakın cihazın bataryası siserek kapak attı daha sonrada servisten geldikten sonra kapandı acılmadı hic ondada kullanıcı hatası demistiler. tüketici mahkemesi benim müdahale etmedigimden dolayı ayıplı mal olarak para iadesi hükmü vermisti. hüküm cıktıktan sonra para iadesi almıstım :D 1 2 ay öncede gm9 pronun iadesini aldım cihaz kendi kendine kapanıyordu ayıplı mal olarak iade talep ettim. Telefonlarda cidden hiç şansım yok gibi

Son düzenleme:
Oyla:

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
1300 tlye garantisiz 4 64 note 6 pro alabilirsiniz bu fiyata

Oyla:

EnergyTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note 6pro
Konular
2
1300 tlye garantisiz 4 64 note 6 pro alabilirsiniz bu fiyata
garantisiz ürün ben almam ve tavsiyede etmiyorum. Simdiye kadar kullandıgım s3 mini var yedek telefon 10 senedir kullanıyorum resmen 2. aldıgım cihazlar hep böyle garanti servis yollarında para iadesi bekleyerek haklı bulundum. s3 mini dahil hic bir cihaza müdahale etmedim s3 te kullanıma baglı kılcal cizikler var ve telefon acayip yavaş. ama çalısıyor sorunu hiç yok. Ben acıkcası hic bir cihazımı yere düsürmüyorum çünkü elime pek alıp kullandıgım söylenemez. clash of clans oynuyorum anca s3 te de calısıyor telefon kasarak acıyor :D. bu telefon olayı sanş isi sanırım. Benim gibi kullanan pek yoktur sanırım telefonları son aldıgım cihaz redmi note 6 proda sarj 3-4 gün gidiyordu ama telefon sorunluydu kapanıyordu. Ben pek sanslı degilim sanırım gm9 pro da öyle cihazda cizik dahi oluşmamıstı. ben kılıf ve ekran koruyucu cam film filanda kullanmıyorum hic ekranlar acıkcası cizilmesini ben kendimde hiç yaşamadım servislerden dönünce ciziliyor ülkemizde servisler çizme konusunda usta. 10 seneye yakın kullandıgım s3 minide ekranda kılcal cizikler kasasında soyulma ve yıpranma tuşların üzerindeki ve cercevedeki boyaların dökülmesi olustu. Bu olanlarda cihazın kullanım yılına göre cok normal sanırım. ama cihazda cok agır kozmetik kusur yok ekranda derin çizik olmadıgı icin hic dikkat bile cekmiyor :D

Oyla:

ibo4fun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim kese
Cihazım
Xiaomi Note pro
Meslek
Moto Kurye (MNG)
Konular
9
Cihazın garantili olması aslında ne garantili olduğuna göre değişiyor
Mesela kvk garantili 4 ram-64 hafızalı Note 6 pro =1800 tl ama kvk delta garantiye göre daha yardımcı olur...

Sıfır garantili alıp kapandı dondu kitlendi yavas sarj oldu diyenler tamire gönderenlerde var..
Delta garantili alıp sorun yaşayanlarda çok.. şikayet sitesine delta yazın görün kimlerin başına ne gelmiş..

Spot alıp garantisiz cihaz alanlarda var..
Tamamen şans yani
Ben eski vestel telefon+1000 tl verip
1200~1250 tl Note 6 pro aldım 4/64 gb

Oyla:

EnergyTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note 6pro
Konular
2
Cihazın garantili olması aslında ne garantili olduğuna göre değişiyor
Mesela kvk garantili 4 ram-64 hafızalı Note 6 pro =1800 tl ama kvk delta garantiye göre daha yardımcı olur...

Sıfır garantili alıp kapandı dondu kitlendi yavas sarj oldu diyenler tamire gönderenlerde var..
Delta garantili alıp sorun yaşayanlarda çok.. şikayet sitesine delta yazın görün kimlerin başına ne gelmiş..

Spot alıp garantisiz cihaz alanlarda var..
Tamamen şans yani
Ben eski vestel telefon+1000 tl verip
1200~1250 tl Note 6 pro aldım 4/64 gb
farketmez garantisi olsun yeter benim icin elbet para iadesi yada degisimi alabiliyorum. kullanıcı hatası demeleri icin benim bir sekilde bozmam lazım. ama pek aktif kullanmadan bozulan cihazlar bozuldu.

redmi6 pro da böyle üstüne birde serviste cizildi. tekrar iade degisimle ugrasıcam bakalım

Oyla:
Üst Alt