Redmi Note 6 Pro için hangi Rom'u kullanmayı seviyorsunuz?

• Global Kararlı

• Global Beta

• Xiaomi.Eu

• Miui Pro

• Mi Room

• Mi Globe

• Masik

• Pixel Experience

• Aosp Extended

• Resurrection Remix

• Syberia Os

• Superior Os

• Havoc Os

• Cr Droid

• Viper Os

• Reloaded Caf

• Revenge Os Caf

• Droid On Time

• Mokee

• Zirconium Project

• Cerberus Os

• Revolution Os AOSP

• Revolution Os MIUI

• Lineage Os

• Lean Os

• Aosip DerpFest

• Arrow Os

• Potato Open Sauce Project

• Bootleggers

• Liquid Remix

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Konudaki Rom anketine katılmayı unutmayınız

barı80

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Note 6 pro
Konular
1
3 günlük deneyimim oldukça akıcı ve batarya süresi çok üst düzeye çıkmış gibi benim gibi aşırı yoğun kullanmayanlar için 2 günü zorlayabilir çünkü ben 30 saat önce çektim şarjı şuan %64 tabiki oyun falan sadece clash of clans gibi oyunlar oynuyorum görsel efekti yüksek oyun oynayan arkadaşlar 1 günü dolu dolu geçirebilir diye düşünüyorum uzun süredir custom romdaydım şuan geri dönesim yok gibi :)

Hocam hangi romu kullanıyorsunuz?

Asteriks

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Konular
1
Hocam hangi romu kullanıyorsunuz?
Kullandığım romlar :Pixel Experience ,Superior Os ,Mi Room , Masik P [Premium] , Syberia Os v2.8 ,Reloaded CAF ,Xiaomi.Eu ,MIUI Pro
En az kullandığımı 1 hafta kullandım en uzun masik premiumu kullandım galiba yaklaşık 1 ay belki daha fazla. Özellikle piliyle meşhur mi room un pili denildiği kadar iyi gelmedi bana , masik süredende anlaşılacağı üzere en sevdiğim çünkü çok akıcı , pixel de telefonda ciddi termal sorunlar yaşadım çünkü içindeki kernelden galiba snap 660 gibi gözüküyodu ve çok ısınma yapıyordu antutu testine soktum gerçektende snap 660 gibi değerler aldı şaşırtıcıydı ancak pil ve sıcaklığa benim gibi takıntılıysanız önermem. Mıuı pro yu sırf yabancı forumlarda öneriliyo diye denedim ondada bazı zamanlar kasmalar donmalar yaşadım o yüzden soğudum 3. gün kendisine elveda dedim. Reloaded caf verimli bir rom ancak ondada çeşitli hatalar var ama genel itibariyle beğendiğim bir rom ancak masik rom u çok beğendiğim için geri dönüş olmadı malesef. Superior os da telefonum kitlendi 2 kez onuda direk kara kaplı deftere yazdım ve 3. gün elveda dedim. Syberia rom da aslında çok bişey tecrübe edemedim ancak pixeldeki o görsellik olmadığı için galiba pskikolojik olarak 5. gün gibi veda ettim o aralar hep evdeydim whatsapp a bile pc den giriyodum telefon elimde değildi şimdi ne sölesem yalan olur. Xiaomi.eu masikten sonra en çok sevdiğim rom galiba akıcılık falan bana çok iyi geldi ve günlük kullanımda ciddi seri olmuştu cihaz tabiki bir masik değil :) Masikte en muzdarip can sıkıcı olan şey %100 deki pilin hızlı bir şekilde %80 lere düşmesi ancak ondan sonra gayet dirençli hale gelmesi . Bu aklımda pil kalibrasyonunu getirsede global 10.3.6 ya geçtikten sonra romdan olduğunu düşündüm çünkü bunda hiç böyle bir sorunum yoktu malesef. Şuan her açıdan mutluyum büyük olasılık custom rom kurcaksam ilk tercihlerim ya Xiaomi.eu yada masik olur yada yeni gelen bişey olursa onuda deneyebilirim.

barı80

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Note 6 pro
Konular
1
Kullandığım romlar :Pixel Experience ,Superior Os ,Mi Room , Masik P [Premium] , Syberia Os v2.8 ,Reloaded CAF ,Xiaomi.Eu ,MIUI Pro
En az kullandığımı 1 hafta kullandım en uzun masik premiumu kullandım galiba yaklaşık 1 ay belki daha fazla. Özellikle piliyle meşhur mi room un pili denildiği kadar iyi gelmedi bana , masik süredende anlaşılacağı üzere en sevdiğim çünkü çok akıcı , pixel de telefonda ciddi termal sorunlar yaşadım çünkü içindeki kernelden galiba snap 660 gibi gözüküyodu ve çok ısınma yapıyordu antutu testine soktum gerçektende snap 660 gibi değerler aldı şaşırtıcıydı ancak pil ve sıcaklığa benim gibi takıntılıysanız önermem. Mıuı pro yu sırf yabancı forumlarda öneriliyo diye denedim ondada bazı zamanlar kasmalar donmalar yaşadım o yüzden soğudum 3. gün kendisine elveda dedim. Reloaded caf verimli bir rom ancak ondada çeşitli hatalar var ama genel itibariyle beğendiğim bir rom ancak masik rom u çok beğendiğim için geri dönüş olmadı malesef. Superior os da telefonum kitlendi 2 kez onuda direk kara kaplı deftere yazdım ve 3. gün elveda dedim. Syberia rom da aslında çok bişey tecrübe edemedim ancak pixeldeki o görsellik olmadığı için galiba pskikolojik olarak 5. gün gibi veda ettim o aralar hep evdeydim whatsapp a bile pc den giriyodum telefon elimde değildi şimdi ne sölesem yalan olur. Xiaomi.eu masikten sonra en çok sevdiğim rom galiba akıcılık falan bana çok iyi geldi ve günlük kullanımda ciddi seri olmuştu cihaz tabiki bir masik değil :) Masikte en muzdarip can sıkıcı olan şey %100 deki pilin hızlı bir şekilde %80 lere düşmesi ancak ondan sonra gayet dirençli hale gelmesi . Bu aklımda pil kalibrasyonunu getirsede global 10.3.6 ya geçtikten sonra romdan olduğunu düşündüm çünkü bunda hiç böyle bir sorunum yoktu malesef. Şuan her açıdan mutluyum büyük olasılık custom rom kurcaksam ilk tercihlerim ya Xiaomi.eu yada masik olur yada yeni gelen bişey olursa onuda deneyebilirim.

Teşekkürler hocam ben mi room xiaomi.eu kullandım en çok mi room kullandım oda 1 hafta sanırım global 10.3. 6 denememiştim sanırım deneyeceğim sizin önerinizle

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Rom geri bildirimleriniz için teşekkürler.

zorta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kamil
Cihazım
Xiaomi redmi
Konular
0
telefona rom kurmak istiyorum şu reklamlardan kurtulmak için ne yapmam lazım?rok kurmayı tam bilmemdiğim için nasıl yapmam gerekli yardımlarınız için teşekür ederim.

zorta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kamil
Cihazım
Xiaomi redmi
Konular
0
Tüm Rom'lar güncellenmiştir
telefona rom kurmak istiyorum şu reklamlardan kurtulmak için ne yapmam lazım?rok kurmayı tam bilmemdiğim için nasıl yapmam gerekli yardımlarınız için teşekür ederim.

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Öncelikle Bootloader kilidiniz açık ve cihazınız da Twrp kurulu olmalıdır. Forumda bolca anlatım mevcut Note 6 konularını inceleyebilirsiniz, Twrp ile Custom Rom'lar kurabilirsiniz.

Üst Alt