Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Reloaded-CAF [9.0 Pie]•[CAF]•[OFFICIAL] Custom Rom

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Rom suanlık İlk build hocam, hata ve sorunların olması normal

Kuran sorunsuz olmuş yorumlara göre bende niye şarj almıyor anlamadım şimdi bidaha indirdim deneyecem tekrardan şimdi :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yine şarj almıyor çok kullanmak istiyorum bu romu ama ne yapmam lazım Serhat bey

Son düzenleme:

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Kuran sorunsuz olmuş yorumlara göre bende niye şarj almıyor anlamadım şimdi bidaha indirdim deneyecem tekrardan şimdi :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yine şarj almıyor çok kullanmak istiyorum bu romu ama ne yapmam lazım Serhat bey
Pixel experience Caf romunu deneyin, eğer Caf rom kullanmak istiyorsanız

ismailozses

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yok
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
25
caf modunu nasıl indiriyoruz. Teşekkürler...

ismailozses

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yok
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
25
Konudaki linkten resmi sitesine girin. Altta Caf edition Romu indirebilirsiniz
Altta bulamadım sadece tek link var tulip olarak. Acaba caf ı çıkmadı mı daha. link bu değil mi. Teşekkürler

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Altta bulamadım sadece tek link var tulip olarak. Acaba caf ı çıkmadı mı daha. link bu değil mi. Teşekkürler
Doğru hocam o link, zaten Romun özelliği Caf Sürüm tek link yani

RecSpeed

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
#Su
Cihazım
MiNote10
Meslek
#Firmware
Konular
1
Romu kurdum, Pixel rom'dan pek farkı yok gibi artılarını tam gün kullanımda görebilirim ama eksileri arama ve kişiler uygulaması karanlık temada beyaz kalıyor. Sizi uygulama yüklemek zorunda bırakıyor. Ve simge paketi olarak alternatif gelmiyor üzerindeki simge paketi kalitesiz duruyor. Always on display özelliği güzel olmuş ama kilit ekranında çift tıklayınca sıkıntı, çalışmıyor. Kilidi açıp sonra kapatmak gerekiyor. Çift tıklayarak kapatma sadece bildirim çubuğunda oluyor, Bu da launcherin desteği ile alakalı. Pixel roma göre eksisi olsada artılarıda var o yüzden ikisinide aynı görüyorum. Yalnız şimdi fark şarja takayım dedim, Adaptörle şarj almıyor cihaz bu Reloaded romda pc den şarj oluyor. Adaptöre bağlı cihazı yeniden başlatırsanız şarj almaya başlıyor :)

Şu ana kadar kullandıklarım arasında en iyi custom rom ları sıralayacak olursam.

1, Masik P *****
2, SuperiorOs ****
3, PixelExperience ***
4, ReloadedCaf **

Ama hepsinide beğendiğimi söyleyebilirim. Oxygen OS denemedim en çok yüklemek istediğim Rom o olsada Bug'larını daha düzeltmediler yanılmıyorsam bu yüzden beklemede kalacağım.

Edit: OxygenOs'u yükledikten sonra ekran gelip gidiyor 2 saniyede bir hiç kurmanızı önermem sorunlu portlanmış.

Son düzenleme:
Üst Alt