Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Pixel Experience - Plus [Android 11] [FBE]

k5rs4n

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emmi
Cihazım
Note6pro
Konular
0
Sorunsuz çalısıyor rom klasik aosp sadece güncelleme uyarısı geliyor yapılmıyor. Android 11 romları denedim hepsi hızlı roma göre güzel özelleştirmeler var. Ama gerekli gereksiz bazen komple donuyor durup dururken. android 10 larda gezinmek en iyisi

nteczero

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note6 Pro
Konular
0
Sorunsuz çalısıyor rom klasik aosp sadece güncelleme uyarısı geliyor yapılmıyor. Android 11 romları denedim hepsi hızlı roma göre güzel özelleştirmeler var. Ama gerekli gereksiz bazen komple donuyor durup dururken. android 10 larda gezinmek en iyisi
bence android 11 in kararlısı filan gelene kadar en iyisi bu kuralı 2 gün oldu ve sıkıntısız kullanılıyor miuı 11 de çok sıkıntı çekiyordum. Keşke daha önceden görseymişim bu rom u :)

Vertebrata

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
N. Lumia 830
Konular
0
Telefonu alalı iki yıla yaklaştım. Telefon gerçekten alıp duvarlara vurulacak kadar kötü olmuştu. Bir daha alt seviye telefon almamam gerektiğini öğreten telefon bu oldu. Ekranındaki arızalar, birden boşalan batarya, gereksiz kasmalar derken yılmıştım. Sonunda bu romu yükleyerek ölüyü dirilttim desem yeridir. Çok ama çok güzel bir rom, ben çok beğendim. Lakin bir sorun var. Telefonda herhangi bir şey yaptıktan sonra bir keneiara bırkaıyorum ve bazen kilit açılmıyor. Hatta telefon ya kapanmış oluyor ya da kapalı gibi davranıyor, hangisi anlamıyorum. Güç tuşuna uzun basınca yeniden başlıyor ve kullanabiliyorum. Biraz bakındım ama bulamadım bir şey. Bugün parmak izini iptal ettim belki onunla ilgilidir diye. Bir süre gözlem yapıp sonucu buraya yazarım. Bir de sürekli sistem güncelleme bildirimi gösterdiği halde güncelleme yapmaması var, o çok sorun değil. Çalışmayan bir şey var mı bilmiyorum, benim kullandığım her şey çalışıyor. Telefon ölene kadar bunun gibi miui ile alakası olmayan romlar kullanacağım kesinleşti.

Redmi6pro42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi6pro
Konular
2
Bende dün yükledim yeniden başlatınca sistem güncellemesi bildirimi geliyor tıklayınca kapanıyor. sistem/ gelişmiş/ sistem güncellemelerine giriyorum anında kapanıyor. Genel anlamda beğendim kullanıp göreceğiz.

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Telefonu alalı iki yıla yaklaştım. Telefon gerçekten alıp duvarlara vurulacak kadar kötü olmuştu. Bir daha alt seviye telefon almamam gerektiğini öğreten telefon bu oldu. Ekranındaki arızalar, birden boşalan batarya, gereksiz kasmalar derken yılmıştım. Sonunda bu romu yükleyerek ölüyü dirilttim desem yeridir. Çok ama çok güzel bir rom, ben çok beğendim. Lakin bir sorun var. Telefonda herhangi bir şey yaptıktan sonra bir keneiara bırkaıyorum ve bazen kilit açılmıyor. Hatta telefon ya kapanmış oluyor ya da kapalı gibi davranıyor, hangisi anlamıyorum. Güç tuşuna uzun basınca yeniden başlıyor ve kullanabiliyorum. Biraz bakındım ama bulamadım bir şey. Bugün parmak izini iptal ettim belki onunla ilgilidir diye. Bir süre gözlem yapıp sonucu buraya yazarım. Bir de sürekli sistem güncelleme bildirimi gösterdiği halde güncelleme yapmaması var, o çok sorun değil. Çalışmayan bir şey var mı bilmiyorum, benim kullandığım her şey çalışıyor. Telefon ölene kadar bunun gibi miui ile alakası olmayan romlar kullanacağım kesinleşti.
Hocam size önereceğiö bu romu kullanmanızı tavsiye ederim.Bu tür sorunları yaşamazsınız.Yine aynı pixel tabanını kullanıyor ve pixele göre özelliği daha çok var.Romun adı evolution x vereceğim site kendi siteleri oradan cihazınızın ismini aratıp romu indirebilirsiniz.

Vertebrata

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
N. Lumia 830
Konular
0
Hocam size önereceğiö bu romu kullanmanızı tavsiye ederim.Bu tür sorunları yaşamazsınız.Yine aynı pixel tabanını kullanıyor ve pixele göre özelliği daha çok var.Romun adı evolution x vereceğim site kendi siteleri oradan cihazınızın ismini aratıp romu indirebilirsiniz.
Vallahi uygulama kurmalar ve ayarlarını baştan yapmak can sıkıcı olsa da parmak izi kullanamamaktan iyidir. Şu an parmak izini kapatmak sorunumu çözdü ama maske ile yüz tanıma da yapmadığı için şifre giriyorum ilkel ilkel. Eve gidince keyfim olursa yükleyeceğim bunu.

Batflleck

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
Vallahi uygulama kurmalar ve ayarlarını baştan yapmak can sıkıcı olsa da parmak izi kullanamamaktan iyidir. Şu an parmak izini kapatmak sorunumu çözdü ama maske ile yüz tanıma da yapmadığı için şifre giriyorum ilkel ilkel. Eve gidince keyfim olursa yükleyeceğim bunu.
Google Play'den migrate uygulaması kurun ve tüm uygulamalarınızı yedekleyin. Zip dosyası olarak yedek alıyor 2-3 parça şeklinde. Evo x romunu kurduktan sonra migrate yedeklerinizi sırasıyla kurun (magisk de kurun) açıldığında cihazınıza migrate helper diye bir bildirim gelecek üstüne basın ve bırakın uygulamaları o kursun (not : uygulamalarda giriş yapmanıza gerek yok WhatsApp dahil hepsini içindeki hesaplarla birlikte alıyor ) (not2 : bu programla arama ve SMS yedeklemesi de yapabilirsiniz uygulamalar ile birlikte )

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Dostlar askerdeydim konuyla ilgilenemedim ama askerliğim boyunca bu romu sıkıntısız kullandım hatta geliştirici sonraki güncellemelerle içine harika bi gcam koymuş tam note 6 pro için ön ve arka kamerada harika resimler çektim askerde :)
Herneyse android 11 aosp romlar şuan stabil ve günlük kullanıma pek uygun değil android 10 ile devam konuya güncel ve kendi cihazımda yüklü sürümün linkini ekliyorum romun geliştiricisi artık android 11 üzerinde çalışıyor android 10 sürümü stabil ve sorunsuz çalışıyor ve daha güncellenmeyecek.
Miui romlar sinirlerinizi bozmaktan başka işe yaramaz xiaomi artık her verdiği güncelleme ile bu cihazı öldürecektir herkesi pixel roma davet ediyorum. :)

mehmetali9393

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
3
arkadaşlar pixel rom kurdum kullandım ve gerçekten çok stabil lakin şarj konusunda beni pek tatmin etmedi ve bende yeni bulduğum ve çok memnun kaldığım içerisinde çok iyi özelleştirmelerinde bulunduğu halde pil konusunda ve stabilite konusunda pixel romu tokatlıyan bir rom keşfettim (Nusantara Project EOL For Redmi Note 6 Pro (TULIP) ! kesinlikle en azından denemenizi öneririm

Emre414141

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
1
Bir sürü rom denedim fakat bu rom kadar stabili yok harika

Üst Alt