Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V10.3.6.0 PEKMIXM Global Kararlı Rom

hsynuynk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
6
Buradan ota vs. indirmeden doğrudan guncelleyiciden güncellesek ne gibi bir sorun olur? Cihaz yurtdışından gelme

Alitas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
2
Güncellemeyi dün gece yaptım şuana kadar performans adına olumsuz bir şey yaşamadım. Azcık hızlanmış desem yalan olmaz sanırım.

Mustafa 77

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi not 6 pro
Konular
0
3_5_0 i indiremeyip her defasında yeniden başlatan not 6 pro 3_6_0 dada aynını yapmaya başladı oğlumda redmi 6 var tek seferde yükleyip kurdu indirme ekranı bile farklı siyah bi ekran çıkıyor oradan indirip kuruyor otomatik not6 pro aldığıma pişman olmaya başladım güncelleme indiricez diye yazılım mi ogrenicez twrp falan filan normal bi kullanici guncelliyemiycekmi bu telefonu yada bir haftalık telefonu olmadık telefon tamircilerine getirip mi guncelliycez inanılmaz sinir bozucu bir durum.

isisli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ismaıl
Cihazım
Mi pro 6
Konular
0
Aynı problem bendede var. Geçen sefer güncellemede de aynı şey oldu. Bir-kac sefer kurcaladım. Biraz araştırdım şansa açıldı cihaz. Şimdi gene güncelleme yaptım kapandı. Bu nedir arkadaş herkeste mı aynı bazı supriz cihazlar mı var.

Mustafa 77

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi not 6 pro
Konular
0
Benim telefondaki yazılımsal bir hatami hata ise telefonu iademi edeyim ne yapmalıyım standart bir kullanıcı olarak ben yazılım öğrenmek istemiyorum yada 1 hafta 10 günlük telefonu bilgisayara bağlayıp yazılım denemeleri yapmakta istemiyorum bu xiamilerde devamlı yaşanan bir sorunsa bunu dile getirin ya duzeltsinler yada siz gibi yazılım konusundan anliyan arkadaşlar gerekli platformlarda bunu dile getirin ki bizim gibi standart kullanıcılar xiami almasin.veya belirli modelleri not 6 pro gibi...

emre85

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Konular
4
hocam güncelleme geldi de 1,6 gb yazıyor ota olanı verdiğiniz linkte 389 mb fark nedendir
bide ota olanı indirdim twrp den direk yükle dedim hata verdi sıfırlama olmadan güncellemek istiyorum yardımcı olur musunuz

Son düzenleme:

ChevOmer63

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Polis
Konular
6
hocam güncelleme geldi de 1,6 gb yazıyor ota olanı verdiğiniz linkte 389 mb fark nedendir
bide ota olanı indirdim twrp den direk yükle dedim hata verdi sıfırlama olmadan güncellemek istiyorum yardımcı olur musunuz
Trwp yüklüse recovery ile kur trwp yoksa fastboot kurabilirsiniz

erginsevdi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin sevdi
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
28
ya hep yazılımı yükleme hakkında konuşulmuş arkadaşlar bekleyin güncelleme geri verilince yüklersiniz. 5 sayfa boyunca bir açık var mı sorunu var mı diye bakayım dedim yok hep boş mesaj. lütfen güncellemeyi yapabilen varsa nasıl olduğunu falan anlatabilir mi tavsiye eder mi

Alitas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
2
ya hep yazılımı yükleme hakkında konuşulmuş arkadaşlar bekleyin güncelleme geri verilince yüklersiniz. 5 sayfa boyunca bir açık var mı sorunu var mı diye bakayım dedim yok hep boş mesaj. lütfen güncellemeyi yapabilen varsa nasıl olduğunu falan anlatabilir mi tavsiye eder mi
İki gün önce güncelledim. Herhangi bir sorun yaşamadım. Değişiklik de fark etmedim. Çok az birşey hızlanmış diyebilirim. Bunun dışında olumlu olumsuz bir şey yok

Üst Alt