Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V10.3.2.0 PEKMIXM Global Kararlı Rom

B.sönmez

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilal
Cihazım
Redmi5
Konular
1
Yardımcı olacak arkadas yok mu

mertrich

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
A2 lite
Konular
7
Bugün bende geçiş yaptım. Söylenildiği gibi batarya ve ram iyileştirilmiş. Poco launcher ile kullanıyorum herhangi bir kasma vs görmedim şimdiye dek. Yalnız 8 ile 9 arasındaki tek belirgin fark buysa bunun için 1.7gblık sürüm güncellemesi yapmak da tuhaf geldi.
Aynen herşey aynı sayılır 1.7 neye yaptı anlam veremiyorum

myrebel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Cihazım
a1
Konular
0
Bazen tam ekran film falan izlerken bu geri tuşları kaybolmuyor nasil gizleyebilirim ? İstediğim zaman açıp istediğim zaman kapatamazmiyim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-05-09-16-20-01-851_com.android.chrome.png
    Screenshot_2019-05-09-16-20-01-851_com.android.chrome.png
    457,1 KB · Görüntüleme: 18

Mehmet130289

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
İphone se
Konular
0
Aynen hocam bende de durum aynı iş yerinde yoğun şekilde WhatsApp aksam eve gelince YouTube müzik pugb 6 saati hiç geçtiğini görmedim ben Lenovo p2 kullandım o da 5000 Mah di.onda da 8 saatin üstünü görmedim millet 15-17 saatlerden bahsederken. kullanıma bağlı değişiklik gösterir elbet ama niye bu kadar fark var anlamıyorum benim aklıma gelen tek şey bazı yerlerde telefon çekmiyor iş yerinde mesela depo kısmında ağ aradığı için çok güç tükettiği kanaatindeyim ama izinli günlerde de denedim pek fark göremedim evde de. Fikri olan ve yüksek ekran süresi alan arkadaşlardan yardım alabiliriz .

CeCe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cem
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
6
Aynen hocam bende de durum aynı iş yerinde yoğun şekilde WhatsApp aksam eve gelince YouTube müzik pugb 6 saati hiç geçtiğini görmedim ben Lenovo p2 kullandım o da 5000 Mah di.onda da 8 saatin üstünü görmedim millet 15-17 saatlerden bahsederken. kullanıma bağlı değişiklik gösterir elbet ama niye bu kadar fark var anlamıyorum benim aklıma gelen tek şey bazı yerlerde telefon çekmiyor iş yerinde mesela depo kısmında ağ aradığı için çok güç tükettiği kanaatindeyim ama izinli günlerde de denedim pek fark göremedim evde de. Fikri olan ve yüksek ekran süresi alan arkadaşlardan yardım alabiliriz .

evet bu duruma forumlarda denk geldim kimisi 5-6 saat zor alıyor kimisi de 8-10 saat alıyor benim gibi. Bildigim kadarıyla bu telefonlarda tek farklılık ekran panellerinde. Acaba ekran paneli ne marka sizde?

arif347

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
arif
Cihazım
GM Discovery
Konular
2
Olay kullanım dan dolayı , mesela köyde olduğum vakitlerde mobil veri açık ama az çektiği için sürekli şebeke arıyor ve %30 şarj la 30 dakika ekran süresi alıyorum ama şehirde tam çekiyor wifi mobil veri karşık kullanıyorum %30 şarjla 2 buçuk 3 saat ekran süresi alıyorum, yani köyde %100 den %0 a 4 5 saat ekran süresi zor alırken şehirde rahat 9 10 saat ekran süresi aldım

brave34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
halil
Cihazım
redmi note 5
Konular
2
Slm.dun guncelleme yaparken yuzde 64de telefon kapandi
.acilmiyor.sarj80lerde..miu simgesi yanip sonuyor.ne yapmam lazim?

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Slm.dun guncelleme yaparken yuzde 64de telefon kapandi
.acilmiyor.sarj80lerde..miu simgesi yanip sonuyor.ne yapmam lazim?
Bootloader açık ise fastboot yöntemi ile rom atmayı deneyin

Mehmet130289

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
İphone se
Konular
0
evet bu duruma forumlarda denk geldim kimisi 5-6 saat zor alıyor kimisi de 8-10 saat alıyor benim gibi. Bildigim kadarıyla bu telefonlarda tek farklılık ekran panellerinde. Acaba ekran paneli ne marka sizde?
Shenchao

brave34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
halil
Cihazım
redmi note 5
Konular
2
slm..dun akşam ustu bı deneyeyım dedım..mıu simgesı geldi .ama yanıp sonmedı.bekledım.andorı yazısı altta çıktı.bıraz bekledıkten sonra açıldı.9 pieye geçmiş telefon.çok şukur sıkıntı yok.ılgınç.

Üst Alt