Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi Room MIUI v10 V9.2.14 Custom Rom

muhsin42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
muhsin
Konular
1
Sarji Rekor kırdı.
Telegram Gurubda 2-3 arkadaş daha deniyor. Neticeye göre en iyi sarj bunda diyebilecekmiyiz bakalim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam.benim.konuda yazmıssın mi roma bırazdan geçecem diye o dediğin rom bu muydu acaba gerçekten şahane ekran süresi

muhsin42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
muhsin
Konular
1
Teşekkür ederim şu kilit bir açılsın direk twrp yükleyip bunu yükleyecem acaba bunun güncellemesi telefon üzerinden direk mi oluyor yoksa telefon üzerinden sistem güncellemeelrinden romu indirip twrp ile mi yüklüyoruz gene

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Teşekkür ederim şu kilit bir açılsın direk twrp yükleyip bunu yükleyecem acaba bunun güncellemesi telefon üzerinden direk mi oluyor yoksa telefon üzerinden sistem güncellemeelrinden romu indirip twrp ile mi yüklüyoruz gene
romun üzerinde Mi Room güncelleme diye seçenek var ama resmi indirme sitesine yönlendiriyor, dolayısıyla twrp ile yükleme yapılacak.

muhsin42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
muhsin
Konular
1
romun üzerinde Mi Room güncelleme diye seçenek var ama resmi indirme sitesine yönlendiriyor, dolayısıyla twrp ile yükleme yapılacak.
Hocam.kolay gelsin birşey soracam bu rom da tam ekran kullanım var mi acaba bilginiz var mı hani resmi global de tuşları kaldırıp dokunmatik üzerinden ileri geri vs yapiyoruz ondan varmi bu rom da

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Hocam.kolay gelsin birşey soracam bu rom da tam ekran kullanım var mi acaba bilginiz var mı hani resmi global de tuşları kaldırıp dokunmatik üzerinden ileri geri vs yapiyoruz ondan varmi bu rom da
Miui Global romun tüm özellikleri mevcut, sadece gereksiz uygulamaları kaldırmışlar pil optimizasyonu yapılmıs light sade bir rom olmuş. Tam ekran hareketleri mevcut romda. Yani tuşlar kalkıyor.

Üst Alt