Soru Xiaomi Redmi Note 6 Pro Gerçek Global Versiyon ve Şarj Adaptörü

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Xiaomi Redmi Note 6 Pro almayı düşünüyorum öncelikle. Hepsiburada, n11, gittigidiyor vs. üzerinden, hangi platform ve hangi mağazadan almamı tavsiye edersiniz?

Bu sorularımsa şu an bizzat Redmi Note 6 Pro kullanan arkadaşlara:

- Ürün gerçek "global version" ibaresi bulunduran bir kutu ile mi teslim edildi sizlere?
- "Global Version" yazmasına rağmen, şarj adaptörü Avrupa uyumlu olmayıp, dönüştürücü ile teslim edilen arkadaşlar var mı ve yorumları?
- Ürünü alıp da tavsiye eden/etmeyen arkadaşlar nedenleri ile birlikte paylaşabilirler mi?

Teşekkürler şimdiden arkadaşlar fikirleriniz için. MIUI ailesi olarak birbirimizi aydınlatmamız ve desteklememiz ümidiyle. :)

Ekli dosyalar

• 20190323_220937.jpg
    20190323_220937.jpg
    503,2 KB · Görüntüleme: 53
  • 20190323_220913.jpg
    20190323_220913.jpg
    129 KB · Görüntüleme: 52
  • 20190323_221015.jpg
    20190323_221015.jpg
    215,5 KB · Görüntüleme: 55
  • Screenshot_20190323-221429_Gallery.jpg
    Screenshot_20190323-221429_Gallery.jpg
    278 KB · Görüntüleme: 52

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
iyi günler Made in China yazması cihazın Çin Versiyon olması değildir, bu cihazın Hindistan ve Global modeli bulunmakta, Çin modeli yok. Tamam marka Çin markası Çinde fabrikası var Hindistanda fabrikası var. Ama pazara göre üretim yapabilir.
Peki global sürüm olarak ülkemizde satılan telefonların kutu içinden dönüştürücülü şarj aletinin çıkması neden? Çoğu tanıtım videosunda avrupa uyumlu şarj çıkıyor?

Oyla:

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Peki global sürüm olarak ülkemizde satılan telefonların kutu içinden dönüştürücülü şarj aletinin çıkması neden? Çoğu tanıtım videosunda avrupa uyumlu şarj çıkıyor?
Evet, çünkü her ülkenin prizi aynı değil. Ülkeye göre adaptör koyuyorlar kutuya. Çin haricinde bazı ülkelerinde prizleri farklı

Oyla:

sacred07

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yılmaz
Cihazım
mi 8 64 gb
Konular
7
global ile hint sürümü arasında fark varmı

Oyla:

Gokselami

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selami
Cihazım
Mi 6x
Konular
10
Xiaomi Redmi Note 6 Pro almayı düşünüyorum öncelikle. Hepsiburada, n11, gittigidiyor vs. üzerinden, hangi platform ve hangi mağazadan almamı tavsiye edersiniz?

- Ürün gerçek "global version" ibaresi bulunduran bir kutu ile mi teslim edildi sizlere?
- "Global Version" yazmasına rağmen, şarj adaptörü Avrupa uyumlu olmayıp, dönüştürücü ile teslim edilen arkadaşlar var mı ve yorumları?
- Ürünü alıp da tavsiye eden/etmeyen arkadaşlar nedenleri ile birlikte paylaşabilirler mi?

Teşekkürler şimdiden arkadaşlar fikirleriniz için. MIUI ailesi olarak birbirimizi aydınlatmamız ve desteklememiz ümidiyle. :)
Merhabalar, ben kendime ve çevremden 9 kişiye not 6 pro aldım aldırdım. Global versiyon olanlarda türkiye uyumlu da vardı adaptörsüz olnda vardı. Versiyonun global olup olmadığını xiaomi'nin sitesinden bakabilirsiniz,bunun için imei yada cihazın seri nosunu bilmeniz yelerli. Benimki çin TG eşiminki TI hindistan üretimi ama her iki cihazıda sorguladığımda küresel versiyon olduğunu gördüm.

Oyla:

impossible42

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Cnc Operatörü
Konular
15

Ben n11 den idealcep isimli satıcıdan aldım satıcı TI modeli dedi fakat bana TG modeli geldi şarj aleti üzerinde made in india yazıyor dönüştürücü var imei nosu redmi 5 plus olarak geçiyor hem e devlette hem Xiaomi sitesinde

Oyla:

Gokselami

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selami
Cihazım
Mi 6x
Konular
10
Ben n11 den idealcep isimli satıcıdan aldım satıcı TI modeli dedi fakat bana TG modeli geldi şarj aleti üzerinde made in india yazıyor dönüştürücü var imei nosu redmi 5 plus olarak geçiyor hem e devlette hem Xiaomi sitesinde
Hocam senin telefon not 6 pro mu? Xiaminin resmi sitesinde nasıl olur redmi 5 plas çıkıyor, bide cihazın seri no ile sorgulayın bakalım ne çıkacak.

Oyla:

impossible42

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Cnc Operatörü
Konular
15
Hocam senin telefon not 6 pro mu? Xiaminin resmi sitesinde nasıl olur redmi 5 plas çıkıyor, bide cihazın seri no ile sorgulayın bakalım ne çıkacak.

Muhtemelen çakma imei 2 imeide 5 plus çıkıyor

Oyla:

Gokselami

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selami
Cihazım
Mi 6x
Konular
10
Muhtemelen çakma imei 2 imeide 5 plus çıkıyor
İşte bunun için cihazın seri nosu ile sorgulamak daha gerçekçi olur. Örneğin sorguladığınızda cihazın modeli versiyonu ve rengini tak diye yazıyor.

Oyla:
Üst Alt