Haber Xiaomi Redmi Note 5 MIUI 10 V10.2.1.0.OEIMIXM Global Stable Güncellemesi

KARABEY3620

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
soner
Cihazım
redmi note 5
Konular
47
magisk son sürüm kurunca hata veriyor acaba uyumlu değilmi

kaiser soze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Konular
11
O özellik ne işe yarıyor?

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cihaz, üzerinde bulunan sensörler yardımı ile siz elinizde alıp kaldırdığınızda bunu algılayıp kilit tuşuna basmaya gerek kalmadan ya da parmak izi okuyucuyu kullanmadan otomatik olarak ekranı açıyor. Sanırım Ip*one 6'dan beri elmalarda olan bir özellik. Bu güncellemede Redmi Note 5'e gelmedi. Ancak söylenene göre Redmi Note 6 pro'ya gelmiş.

demirhanunlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Demirhan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Cihaz, üzerinde bulunan sensörler yardımı ile siz elinizde alıp kaldırdığınızda bunu algılayıp kilit tuşuna basmaya gerek kalmadan ya da parmak izi okuyucuyu kullanmadan otomatik olarak ekranı açıyor. Sanırım Ip*one 6'dan beri elmalarda olan bir özellik. Bu güncellemede Redmi Note 5'e gelmedi. Ancak söylenene göre Redmi Note 6 pro'ya gelmiş.
Bana göre gereksizmiş fazladan enerji tüketecek. Gelmemesi iyi olmuş

demirhanunlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Demirhan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Hocam konuyla alakasız birşey sormak istiyorum. Facebook'tan indirdiğim bir dosyayı download kısmında veya telefonun herhangi bir yerinde bulamıyorum. Nerededir acaba?

kaiser soze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Konular
11
Hocam konuyla alakasız birşey sormak istiyorum. Facebook'tan indirdiğim bir dosyayı download kısmında veya telefonun herhangi bir yerinde bulamıyorum. Nerededir acaba?

Facebook veya Facebook Messenger üzerinden kaydettiğiniz fotoğrafları Telefonun depolama alanındaki "Pictures" klasörü içindeki facebooo veya messenger klasöründe bulursunuz. Resim dışındakiler nereye gider bilemiyorum. Dosya isimlerini kullanarak tarama yapsanız daha iyi olur. Xiaomi'nin yerleşik dosya yöneticisi de arama özelliği var. Tavsiyem ES dosya yöneticisini kullanın. Bu programı açtığınızda ana sayfasında son gelen dosyaları gösterme özelliği var.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Facebook veya Facebook Messenger üzerinden kaydettiğiniz fotoğrafları Telefonun depolama alanındaki "Pictures" klasörü içindeki facebooo veya messenger klasöründe bulursunuz. Resim dışındakiler nereye gider bilemiyorum. Dosya isimlerini kullanarak tarama yapsanız daha iyi olur. Xiaomi'nin yerleşik dosya yöneticisi de arama özelliği var. Tavsiyem ES dosya yöneticisini kullanın. Bu programı açtığınızda ana sayfasında son gelen dosyaları gösterme özelliği var.

Mesela demin screenshot aldıktan sonra şekildeki gibi gösteriyor.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kutuzov

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
3
Masik rom kullanıyorum, masik romdan orijinal sürüme nasıl dönebilirim