Haber Xİaomi Redmi Note 4 Pro - snapdrogon 652 ile mi gelecek?

Merhaba arkadaşlar,

Xiaomi telefonların satıldığı xiaomidevice sitesi, Xiaomi'nin Snapdragon 652 işlemcili versiyonunu Pro versiyon olarak sitesinde yayınlamış. 260 USD fiyat koymuş. Çıkıp çıkmayacağı miui severlerce merak konusu olan cihazın, bu durumda yakın bir zaman sonra stoklarda olma olasılığı var gibi görünüyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

rsenturk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
rauf
Cihazım
p3110
Konular
0
merhabalar miuitürkiye bu cihazın satışını yapacakmı,yapacaksa ne zaman stoklarda olacak?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
merhabalar miuitürkiye bu cihazın satışını yapacakmı,yapacaksa ne zaman stoklarda olacak?

Hocam cihaz burada yazılan özelliklerle gelmedi... (Zaten xiaomidevice sitesinde yazılıyorsa öngörü kesin olarak hatalıdır, yıllardır bir defa bile tutturamadılar :D) Örneğin SD652 deniliyordu ama yeni note 4 SD 625 kullanıyor. 32GB modelde 4GB ram yazılmış ama 2GB ram kullanıldı vb. buradaki özelliklerden farklılıklar var. Şu anda MTK işlemci kullanan Note 4 performans olarak çok daha iyi gibi görünüyor...

rsenturk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
rauf
Cihazım
p3110
Konular
0
Hocam cihaz burada yazılan özelliklerle gelmedi... (Zaten xiaomidevice sitesinde yazılıyorsa öngörü kesin olarak hatalıdır, yıllardır bir defa bile tutturamadılar :D) Örneğin SD652 deniliyordu ama yeni note 4 SD 625 kullanıyor. 32GB modelde 4GB ram yazılmış ama 2GB ram kullanıldı vb. buradaki özelliklerden farklılıklar var. Şu anda MTK işlemci kullanan Note 4 performans olarak çok daha iyi gibi görünüyor...
cevapladığınız için çok teşekkür ederim bir sorum daha olacaktı,şuan satılan redmi note 4 lerin gri rengi gelecek mi (ekran kenarları siyah olan).

Üst Alt