Yardım Xiaomi Redmi Note 4 nasıl? Satıcı ve garanti güvenilir mi?

VenomSnake

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Venom
Cihazım
none
Konular
3
900-1000 Tl civarında bir telefon almak istiyorum. Redmi Note 4 32/3GB(SD) ile P9 Lite arasında kaldım. Redmi Note 4 daha ağır basıyor ancak satıcı ve garanti güvensizliği yaşıyorum. MIUI Türkiye cepportu destekliyor ama donanım haberde hakem heyeti kararına rağmen para iadesi yapılmaması gibi şikayetler görünce iyice kafam karıştı. KVK ve Delta garanti arasında da bir seçim yapmak zorundayım. Bu konular hakkında beni bilgilendirebilreniz sevinirim. Ek olarak cihazın kronik sorunu varmı? Rom vb şeylere hiç bulaşmadan kullanabilir miyim?

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
1.si p9 lite ile karşılaştırma hata yaparsın note 4 çok daha iyi.. 2.si hakem heyeti kararı varsa savcılığa yazacağın 1 dilekçe ile alırsın o parayı firma batmadıkça.. 3.sü kvk yı tavsiye ederim bu kendi fikrim. Ayrıca kronik sorunu falan yok telefonun bence düşünme bile note 4 iyidir..

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

GöZTePeLee

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
Ayrıca eğer maddi olarak çok etkilemeyecek ise biraz daha bekleyip üzerine koyarak redmi note 5 yada note 5 pro al derim

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Resmi note 4 3/32 cepporttan delta garantili olarak almıştım. Yaklaşık 5 ay oluyor alalı. Telefon batarya olarak hız olarak ses olarak stabillik olarak çok iyi. Rom işlerine girmeden global kararlı romuyla çok iyi kullanılıyor. Kamerası ışığın iyi olduğu ortamda çok iyi ışık düştükçe kalitesi düşüyor. Google kamera kurmayı dönerseniz çok daha iyi çeker ama bence gerek yok. Telefon fiyatını fazlasıyla karşılıyor bunu rahatça söyleyebilirim.
Bataryası sosyal medya müzik kamera Vs şeklinde kullanırsan bazen 3 bazen de 4 gün gittiği günler oluyor.
Hız olarak çok iyi donma takılma yapmadan seri çalışıyor.
Xiaominin çıkardığı sorunsuz ve en stabil çalışan telefon modellerinden biri. kronik hiçbir sorunu yok :)
Ama tasarımı daha yeni olsun derseniz redmi 5 plusu öneririm :) note 4 ile hemen hemen aynı özelliklere sahip. Kamerası daha iyi ve tasarımı daha modern :) ama tasarımı fark etmez telefon iyi olsun yeter diyorsanız redmi note 4 pişman etmez sizi :)

Oyla:

VenomSnake

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Venom
Cihazım
none
Konular
3
Kılıf ve nano cam almak istiyorum tavsiye verebilirseniz çok iyi olur. Birde ahize ve şebeke problemi yaşayanlar var sizde de mevcut mu o durum?

Oyla:

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Kılıf ve nano cam almak istiyorum tavsiye verebilirseniz çok iyi olur. Birde ahize ve şebeke problemi yaşayanlar var sizde de mevcut mu o durum?
Her hangi bi yerden alabilirsiniz kılıf ve nano camı. Satıcıların çoğu aynı şeyi satıyorlar çünkü. Ama instagramda @xiaomi_aksesuar diye bir satıcı var. Hem kılıfı hem nano cam satıyor. Güvenilir ve bayağı ucuza satıyor oraya bakabilirsiniz :) Kılıf zevki size kalmış ama en iyisi silikon kılıf almak. En azından diğer sert kılıflara göre telefonu az da olsa koruyor :)
Ahize sorunu hiç olmadı ve ahize sesi bayağı yüksek bir telefon redmi note 4. Şebeke sorunu yaşadığınız bölgeye ve operatöre göre değişir herkeste aynı olmamasının sebebi bu. Ha yok ben köyde kuytu köşede değilim ilçede veya ilde merkez bi yerdeyim normalde şebeke sorunu yaşanmayan bir yerdeyim diyorsanız o zaman sıkıntı yok şebeke sorunu yaşamazsınız :)

Oyla:

GöZTePeLee

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
aynı şekilde bende ahize ve şebeke problemi yaşaMAdım..maşaAllah diyeyim hiç bir problem yok

Oyla:
Üst Alt